دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی : تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور در پی وقوع سیل در کشور آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان هستند.
دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی : تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور در پی وقوع سیل در کشور آماده خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان هستند.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ، دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان : با اعلام اینکه اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی یک روز حقوق خود را به هموطنان سیل زده اختصاص داده اند گفت:با عنایت به تاکید دکتر طهرانچی ریاست عالی دانشگاه آزاد اسلامی ،دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز مانند تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور برای خدمت رسانی و کمک به هم میهنان عزیز سیل زده و نیز اسکان و پذیرایی از مسافران آماده است . دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی درادامه با اشاره به مصوبات جلسه ستاد مدیریت بحران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت :فعال شدن کانون های دانشجویی هلال احمر دانشگاه و بسیج دانشجویی برای جمع اوری کمک های غیر نقدی شهروندان عزیز برای هم وطنان سیل زده و تبدیل شدن ستادهای اسکان به ستاد بحران در هر واحد دانشگاهی از مهم ترین تصمیمات اتخاذ شده در جلسه ستاد بحران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی بود دبیر هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان سیل اخیر در استان های مختلف کشور گفت :به دستور ریاست عالی دانشگاه ستاد مدیریت مقابله با بحران سیل در سازمان مرکزی دانشگاه تشکیل شده وماموریت این ستاد درحقیقت در جهت ایفای رسالت خطیر مسوولیت اجتماعی دانشگاه است .

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی بااشاره به اینکه در راستای تاکیدات مسولان عالی دانشگاه آزاد اسلامی،واحد های این دانشگاه در سراسر کشور برای خدمت رسانی و کمک به هم میهنان عزیز سیل زده و نیز اسکان و پذیرایی از مسافران اعلام آمادگی کردند گفت :دانشگاه ازاد اسلامی متعلق به مردم است و بر این اساس ودر پی بروز سانحه سیل در اغلب استانهای کشور مسولان عالی دانشگاه تاکید دارند که این مجموعه باید به صورت علمی وارد عمل شود و در جهت کاهش اثرات روحی روانی فرهنگی واجتماعی ناشی از این حادثه اقدام نماید . : دکتر سید حسن هاشمی درادامه با اشاره به اینکه امروزه مدیریت بحران یکی از شاخه های مهم دانش مدیریت می باشد که در سطح بین الملل ودر همه ی کشورهای توسعه یافته مورد توجه ویژه قرار گرفته است گفت:قطعا توان علمی پژوهشی دانشگاه ازاد اسلامی در جهت تدوین راهکار های علمی برای پیشگیری و مقابله با بحران ها در جهت کاهش اسیب های اجتماعی بسیار موثر خواهد بود و با تاکیداتی که مسولان عالی دانشگاه آزاد اسلامی در جهت ایفای هرچه بهتر رسالت اجتماعی این دانشگاه دارند در اینده نزدیک شاهد نتایج و برکات ارزشمنداین اقدام برای کشور عزیزمان خواهیم بود

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ زمان : ۰۰:۲۶ كاربر : pr بازديد : ۲۱۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ زمان ويرايش : ۱۴:۳۰ كاربر : pr

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

۲۰ محرم ۱۴۴۱ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۰
اذان ظهر ۱۲ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۳
اذان مغرب ۱۸ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر