دکتر سید حسن هاشمی: خباثت های اخیر آمریکایی ها نشانگر ضعف و حقارت آنان است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند،دکترسیدحسن هاشمی ضمن گرامیداشت اعیاد پرفضیلت شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) و تبریک روز پاسدار و جانباز گفت:اقدام آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی خارجی نسنجیده و نابخردانه و نشان دهنده ضعف و حقارت آنهاست. وی گفت:این اقدام آمریکا نیز ماننده سایر اقدامات نپخته سیاستمداران کاخ سفید محکوم به شکست است و ثمره ای جز تحقیر آمریکا نخواهد داشت.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: در طول چهل سال گذشته آمریکا همواره سیاستی خصمانه ای علیه کشور عزیزمان داشته است،البته با پاسخ کوبنده و صلابت اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مواجه شده اند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدعلی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نیز ضمن محکوم نمودن اقدام بی خردانه آمریکایی ها گفت: کارنامه ی دولت آمریکا و استکبار جهانی مملو از جنایات علیه بشریت،تروریسم،خشونت،جنگ و کشتار است و دستشان در خون ملت های مظلوم جهان است. وی افزود: همان گونه که تاکنون در اهداف خصمانه علیه کشور عزیزمان موفق نبوده اند اکنون نیز این اقدام آنان موجب روسیاهی بیشتر برای خودشان خواهد شد و نه تنها جایگاه پرافتخار سپاه پاسداران از این اقدام آسیبی نخواهد دید بلکه موجب محبوبیت بیشتر این نیروی فداکار و انقلابی و تعمیق هرچه بیشتر همبستگی ملی و انسجام اسلامی در کشور عزیزمان خواهد شد.

دکتر علی ماندگار رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان و معاون فرهنگی دانشجویی واحد بیرجند نیز اقدام آمریکا را یک حرکت احمقانه و از روی استیصال و درماندگی عنوان کرد و گفت:همان گونه که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پشتوانه های مستحکم عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است مردم عزیز ما نیز از این نیروی انقلابی قاطعانه حمایت می نمایند.

دکتر ماندگار گفت:از آنجا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اقتدار از حقیقت و انسانیت و آرمان های والای جمهوری اسلامی دفاع می نماید و حاضر به تسلیم یا سرفرود آوردن در برابر زورگویان و مستکبران نمی شود تروریست می خوانند این در حالی است که خود آمریکایی ها تروریست می باشند و در افکار عمومی جهان هرروز منفورتر می شوند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ زمان : ۱۵:۴۳ كاربر : pr بازديد : ۲۱۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ زمان ويرايش : ۱۶:۰۹ كاربر : pr

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

۲۰ محرم ۱۴۴۱ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۰
اذان ظهر ۱۲ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۳
اذان مغرب ۱۸ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر