دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن محکومیت شدید اقدام نابخردانه آمریکا با صدور بیانیه ای حمایت قاطع و کامل خود رااز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن محکومیت شدید اقدام نابخردانه آمریکا با صدور بیانیه ای حمایت قاطع و کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

متن بیانیه بدین شرح است:

کارنامه ننگین و ضدبشری آمریکا برای جهانیان شناخته شده است و اقدام نابخردانه اخیر دولت آمریکا در تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز لکه ننگ دیگری در کارنامه چرکین دولتمردان پوشالی آمریکا است. بدون شک این اقدام احمقانه برخاسته از خوی ددمنشی و نشانگر اوج استیصال و ناتوانی آنان در مقابله با اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و همان گونه که تاکنون در اهداف خصمانه خود علیه کشور عزیز اسلامی مان با شکست مواجه شده اند این بار نیز با اقتدار و صلابت ملت قهرمان ایران از این اقدام پشیمان خواهند شد. ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز شدیدا اقدام دولتمردان بی خرد آمریکا را محکوم می نماییم و حمایت کامل و قاطع خود را از سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران که یک نیروی عظیم مردمی و انقلابی و پشتوانه صلح و ثبات منطقه است اعلام می نمائیم.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ زمان : ۱۵:۵۴ كاربر : pr بازديد : ۱۸۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ زمان ويرايش : ۱۶:۰۱ كاربر : pr

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

۲۰ محرم ۱۴۴۱ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۰
اذان ظهر ۱۲ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۳
اذان مغرب ۱۸ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر