نشست هم اندیشی اجرای الگوی مدرسه صالح با حضور معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما در بیرجند برگزارشد

به گزارش مرکز خبرروابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان به نقل از حوزه معاونت سما واحد بیرجند: نشست هم اندیشی اجرای الگوی مدرسه صالح با حضور عطاالله سلطانی صبور معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سمادانشگاه آزاد اسلامی ، معاونین آموزشهای عمومی و مهارتی و مدیران مدارس سما استا ن خراسان جنوبی در محل مرکز آموزشی و فرهنگی سما بیرجند برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر عطاالله اژدری دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان خراسان جنوبی ، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به حاضرین ،گزارش مختصری از اقدامات و عملکرد مدارس سما استان و حوزه ستادی ارائه نمود . در این جلسه معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما گفت: هدف ما از اجرای مدرسه صالح تربیت نسلی است که دارای حیات طیبه بوده و اهل عبادت ، تفکر و خلاقیت باشد جناب آقای سلطانی صبور،با اشاره به مجموعه منحصر به فرد سما در حوزه آموزش و پرورش، تاکید نمود هدف مجموعه سما تجارت و کسب منفعت مادی نیست ، بلکه کمک به بهبود کمی و کیفی تعلیم و تربیت وآموزش و پرورش کشور هدف اصلی این مجموعه می باشد . در ادامه جلسه مدیران مدارس و کارشناسان مراکز آموزشی و فرهنگی سما استان به تشریح فعالیت ها ، ابتکارات و خلاقیت های آموزشی ، مشکلات و ارائه پیشنهادات و تبادل نظر پیرامون راهکارهای ارتقاء کمی و کیفی آموزش مدارس پرداختند . گفتنی است پیش از این جلسه عطاالله سلطانی صبور ، معاونین آموزشهای عمومی و مهارتی (سما)استان و مدیران مدارس سما از دبستان دخترانه سما بازدید کردند در این بازدید دانش آموزان آموزشگاه گوشه ای از فعالیتهای خاورشناسی از جمله مراسم کف زنی ،دعای باران ، عطاری و غیره.را با گویش بیرجندی اجرا نمودند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ زمان : ۱۶:۰۸ كاربر : pr بازديد : ۱۲۳

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

۲۰ محرم ۱۴۴۱ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۰
اذان ظهر ۱۲ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۳
اذان مغرب ۱۸ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر