سخنرانی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دردیداربا نماینده ولی فقیه

در دیدار آیت الله عبادی با اساتید دانشگاه های خراسان جنوبی دو تن از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به ایراد سخن پرداختند و برضرورت و اهمیت همراه سازی علم و دانش با معنویت تاکید کردند. به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند حجت الاسلام والمسلمین حسین واقعی مدیر امورفرهنگی و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در این دیداربیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری را دارای حکمت ها و نکات بسیارارزشمند برشمرد و گفت:دانشگاهیان باید با دقت و همت نسبت به تحقق تاکیدات ایشان در این بیانیه تلاش نمایند. وی با اشاره به اینکه غرب هرچند از نظر علمی پیشرفت هایی دارد اما از نظر معنویت و اخلاق در وضعیت غیرقابل قبولی قرار دارد گفت:علم و دانش اگر با معنویت و اخلاق همراه نباشد فایده ندارد و خطرناک است. دکتر محمدحسین رخشانی عضوهیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز بیانیه گام دوم انقلاب را حاوی رهنمود های بسیار ارزشمند و راهگشا برای آینده کشور عزیزمان برشمرد و با اشاره به آثار زیان بار اقتصاد وابسته به نفت و اقتصاد دولتی گفت:رهبرمعظم انقلاب در بیانیه دوم انقلاب موارد و نکات بسیار حائزاهمیتی در خصوص مسائل مختلف اقتصادی اجتماعی و فرهنگی مطرح فرموده اند که راه عزت و اعتلای کشور عزیزمان در گام دوم انقلاب را روشن ساخته است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ زمان : ۱۴:۲۴ كاربر : pr بازديد : ۱۸۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ زمان ويرايش : ۱۴:۵۶ كاربر : pr

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

۲۰ محرم ۱۴۴۱ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۰
اذان ظهر ۱۲ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۳
اذان مغرب ۱۸ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر