دکتر هاشمی :در پیامی از حضور پرشور مردم با بصیرت و انقلابی در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر وقدردانی کرد

دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد خراسان جنوبی در پیامی از حضور پرشور مردم با بصیرت و انقلابی در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر وقدردانی کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکترسید حسن هاشمی در این پیام: ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات دانشگاهیان و همه هموطنان عزیز در ماه پر خیر و برکت ضیافت الهی از حضور ارزشمند و با شکوه آحادمردم ولایت مداراستان که در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده و ولایت مداری، معرفت و بصیرت انقلابی ، و اخلاص خود و عزت و اقتدار کشور اسلامی مان را به رخ جهانیان کشیدند تشکر و قدردانی نمود .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ زمان : ۱۰:۰۴ كاربر : pr بازديد : ۱۰۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ زمان ويرايش : ۱۰:۲۳ كاربر : pr

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

۲۰ محرم ۱۴۴۱ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۰
اذان ظهر ۱۲ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۳
اذان مغرب ۱۸ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر