با حضور ریاست دانشگاه ازاد اسلامی استان و نماینده سازمان مرکزی ،مراسم تکریم ومعارفه مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزارشد

نماینده دفتر مرکزی گزینش دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم تکریم ومعارفه مدیر گزینش واحد خراسان جنوبی :رعایت فضایل اخلاقی در گزینش یک ضرورت است .

با حضور نماینده دفتر مرکزی گزینش ، روسای واحد های استان و مدیران حراست و گزینش خراسان جنوبی مراسم تکریم و معارفه مدیر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد .

محمد مهدی گودرزی نماینده دفتر مرکزی گزینش دانشگاه ازاد اسلامی در این مراسم ضمن قدردانی از تلاشهای و خدمات خالصانه احمد چهکندی نژاد در طول نزدیک به دودهه مسولیت گزینش دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند گفت :گزینش مسولیت خطیری است و انصافا آقای چهکندی نژاد از پیشکسوتان این حوزه است که در طول دوره مسولیتی خود در این سنگر متعهدانه و با حوصله و تامل و خلوص نیت کار کرد .گودرزی در ادامه با اشاره به ایاتی از سوره مبارکه طا ها که بر اهمیت گزینش تاکید دارند گفت :در امورات گزینشی مسئولین مربوطه بنا به فرمایش پیامبر عظیم الشان اسلام (ص)که می فرمایند :" ادبو اولادکم بغیر السنتکم " باید بارعایت فضایل اخلاقی به جایگاه حقوقی خوداعتبار ببخشند نه جایگاه حقوقی به آنان اعتبار بدهد .وی در ادامه انتصاب رضا خسروی را به مسولیت گزینش واحد خراسان جنوبی مبین لیاقت و شایستگی وی برشمرد و اشاره به لزوم حفظ احترام و منزلت اساتید، توجه به جایگاه کاکنان، رعایت اخلاق حرفه‌ای و منشور اخلاقی دانشگاه را مورد تاکید قرار داد. دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی نیز در این جلسه ضمن بیان گزارشی از روند ایجاد ، رشد و بالندگی دانشگاه ازاد اسلامی در بیرجند و خراسان جنوبی به توفیقات و توانمندی های این دانشگاه در توسعه تحصیلات تکمیلی و ورود به عرصه های بین المللی اشاره کرد و گفت توجه ویژه به منویات مقام معظم رهبری مخصوصا بیانات بسیار مهم ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب و نیز توجه جدی به ایفای رسالت اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در سرلوحه کار دانشگاه ازاد اسلامی استان است . وی ضمن قدردانی از تلاشها و خدمات ارزشمند احمد چهکندی نژاد در طول سالهای مسولیت گزینش دانشگاه گفت :انتصاب آقای رضا خسروی راکه از کارکنان متعهد و پرتلاش واحد بیرجند هستندبه این مسولیت خطیر تبریک می گویم و برای ایشان آرزوی توفیق دارم . در این جلسه احمد چهکندی نژاد مدیر سابق گزینش دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت: در عین حال که همواره در طول دوره طولانی این مسولیت سعی کردم به ارزشهای الهی و انقلابی و حقوق افراد خدشه ای وارد نشود لیکن ضمن طلب مغفرت از خداوند سبحان و حلالیت طلبی ،ازراهنمایی های ارزشمند گزینش مرکزی دانشگاه و حمایت و هدایت دکتر هاشمی رئیس دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی و همراهی و عنایت استادان کارکنان و دانشجویان تشکر و قدردانی می نمایم و برای همکار ارجمندم مهندس رضا خسروی در ادامه این مسولیت ارزوی توفیق الهی می نمایم . مهندس خسروی مدیر جدید گزینش استان نیز بر تلاش بی وقفه مطابق موازین اسلامی و اخلاقی در جهت ایفای رسالت سنگین گزینش تاکید کرد و از حسن اعتماد ریاست دانشگاه و گزینش مرکزی قدردانی نمود

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ زمان : ۱۶:۲۷ كاربر : pr بازديد : ۲۹۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۴/۲۶ زمان ويرايش : ۱۴:۵۹ كاربر : pr

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

۲۰ محرم ۱۴۴۱ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۰
اذان ظهر ۱۲ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۳
اذان مغرب ۱۸ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر