هفدهمین جلسه هیات امنای استان برگزار شد

هفدهمین جلسه هیات امنای استان برگزار شد

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، هفدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاداسلامی استان خراسان جنوبی با حضور دکتر علی سروری مجد نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و اعضای هیأت امنای استان خراسان جنوبی در واحد بیرجند برگزار شد. دکتر سروری مجد در این جلسه گفت :این اولین بار است که بودجه دانشگاه متناسب با سال تحصیلی نه سال مالی ، و این اقدام در تنظیم بودجه عملیاتی بسیار موثر است . نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیات امنای خراسان جنوبی گفت :رویکرد جدیدی که مورد تاکید ویژه ریاست عالی دانشگاه ازاد اسلامی نیز می باشد به گونه ایست که در نظام بودجه نویسی واحد ها ملزم هستند برای تحقق بودجه برنامه ریزی دقیقی ارائه نمایند . دکتر سروری مجد افزود دانشگاه آزاد اسلامی به سمت حل مسائل استانی پیش خواهد رفت و با این رویکرد در واقع سهم دانشگاه آزاداسلامی در مسائل فرهنگی اجتماعی و اقتصادی هر منطقه مشخص می شود . وی افزود در خراسان جنوبی نیز پایش صورت گرفته و برنامه متناظر با آن تهیه شده است و در سال آینده برنامه جدید تر و جامع تر خواهدشد. دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی نیز در این جلسه ضمن خیر مقدم به دکتر سروری مجد ودکتر فرهاد حمزه پورنماینده دفتر برنامه و بودجه دانشگاه و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی از دقت نظر و توجه اعضای محترم هیات امنا تشکر کرد وبا اشاره به تاکید ریاست عالی دانشگاه مبنی بر اینکه واحد ها باید تفسیر درستی از عملکرد وهزینه های خود داشته باشند گفت :تاکیدات ریاست عالی دانشگاه ورویکرد ویژه سازمان محترم مرکزی در خصوص تنظیم بودجه موجب شد امسال بودجه ای کاملا شفاف و عملیاتی تدوین شود . وی با اشاره با اینکه تنظیم بودجه دانشگاه آزاد اسلامی استان در چندین جلسه طولانی واحدی استانی و کشوری مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا با لحاظ موارد اصلاحی سازمان، بودجه خراسان جنوبی از حالت زیان دهی خارج گردید . در این جلسه دکتر نظر افضلی وفرهاد فلاحتی نمایندگان استان در مجلس شورای نیز ضمن قدردانی از تلاش مسولان دانشگاه ازاد اسلامی به بیان نظرات خود پرداختند .همچنین دکتر فرهاد حمزه پور نماینده حوزه برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی با توجه با اهمیت تنظیم بودجه یاد آور شد همانگونه که دکتر طهرانچی تاکید دارند زبان مکالمه بین استان و سازمان برنامه ایست که مصوب می شود . درپایان این جلسه دکتر حبیب ا... نخعی رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در گفتگوی اختصاصی با خبر نگار ما با اشاره به اینکه تصویب بودجه دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی وموارد مربوط به واحد های استان از مصوبت این جلسه بود، از اعضای هیات امنای دانشگاه ازاد اسلامی استان تشکر و قدردانی کرد و افزود: با عنایت به تاکیدات ریاست عالی دانشگاه در خصوص دقت ،تعهد و دلسوزی مسولانه در برنامه ریزی بودجه فرایند بودجه نویسی امسال دانشگاه آزاد اسلامی ویژگی های بسیار ارزشمندی دارد . ودر جهت مدیریت بهینه مالی و منابع انسانی وفیزیکی دانشگاه بسیار موثر خواهد بود .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ زمان : ۱۰:۵۶ كاربر : pr بازديد : ۶۷

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

۲۰ محرم ۱۴۴۱ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۰
اذان ظهر ۱۲ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۳
اذان مغرب ۱۸ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر