دبیرهیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی : امامت و ولایت ادامه راه متعالی رسالت است.

دبیرهیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت عید سعید غدیر : امامت و ولایت ادامه را متعالی رسالت است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند وخراسان جنوبی در این پیام ضمن تاکید بر ضرورت تعمق در محتوای معارف موجود در واقعة غدیر تاکید کرد: ولایت در حقیقت تکمیل کننده حقیقت وجودی مومنان خداجو و الهام بخش خیر و سعادت جامعه است و براین اساس تبیین ابعاد مختلف این واقعة عظیم و تاریخ ساز یک ضرورت بسیار مهم است ، دکتر هاشمی در این پیام لزوم زنده نگاه داشتن غدیر را یاد آور شد وافزود : پیامبر گرامی اسلام در عید غدیر بذر ولایت را در دلهای مشتاق مومنان کاشت ، دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: ولایت نعمتی ارزشمند برای هدایت وسعادت جامعه و ادامه راه متعالی نبوت و رسالت است .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی در این پیام عید سعید ولایت و امامت را به استادان فرهیخته وکارکنان ارجمند و دانشجویان گرامی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی تبریک گفت و تاکید کرد : غدیر پیوند دهنده نبوت و امامت است و تاریخی به پهنای تمام جهان در این واقعه عظیم نهفته است.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ زمان : ۰۷:۴۶ كاربر : pr بازديد : ۹۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ زمان ويرايش : ۰۷:۵۳ كاربر : pr

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

۲۰ محرم ۱۴۴۱ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۰
اذان ظهر ۱۲ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۳
اذان مغرب ۱۸ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر