تمدید مهلت انتخاب رشته متقاضیان آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی +ثبت نام در رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد اسلامی ادامه دارد و پنج رشته جدید نیز به جمع رشته های بدون آزمون دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند افزوده شده است .

دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به تمدید مهلت انتخاب رشته متقاضیان آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی گفت : ثبت نام در رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد اسلامی ادامه دارد و پنج رشته جدید نیز به جمع رشته های بدون آزمون دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند افزوده شده است .

دکتر هاشمی گفت :بر اساس تصمیم مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی و در پی تماس های متعدد داوطلبان در خصوص تمدید مهلت انتخاب رشته ، انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ، شرکت کننده در آزمون سراسری سال 98 تا روز سه شنبه 5 شهریور تمدید شد ه است .

و کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال 98 که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می­باشند می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند. دکتر هاشمی گفت : داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروههای هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در میان انتخاب های یکصدگانه خود منظور نمایند. داوطلبانی که رشته / محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی­ یابند ، توجه داشته باشند که بیش از 95 درصد رشته / محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته / محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند. وی گفت : نتایج انتخاب رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی هفته سوم شهریور ماه اعلام خواهد شد. دکتر هاشمی همچنین افزود :ثبت نام در رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند (که بدون آزمون وصرفا بر اساس سوابق تحصیلی می باشند )در بیش از 100 رشته ادامه دارد و عناوین این رشته های در وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند درج شده است و علاقه مندان باید برای ثبت نام از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد اسلامی به نشانی azmoon.iau.ac.ir اقدام نمایند . رئیس دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند یک واحد دانشگاهی با امکانات و ظرفیت های بین المللی می باشد و کتابخانه ، مجموعه بسیار بزرگ ورزشی ، آزمایشگاهها و کارگاهها مدرن ، مجموعه خوابگاهی وسیع و مجهز ،مرکز رشد واحد های فناور و بسیاری از ظرفیت ها و توانمندی های علمی پژوهشی ،فرهنگی ،آموزشی ورفاهی این واحد دانشگاهی در شرق کشور کم نظیر می باشد افزود امسال تعداد 5 رشته کاربردی و پر متقاضی در مقطع کارشناسی (مهندسی پزشکی ،مهندسی صنایع ،مدیریت مالی ، مدیریت کسب و کارهای کوچک ،ومدیریت امور بانکی به جمع رشته های بدون آزمون دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند افزوده شده است که علاقه مندان به ثبت نام در این رشته ها باید از طریق azmoon.iau.ac.ir اقدام به ثبت نام نمایند . دکتر هاشمی افزود دانشجویان کارشناسی و کاردانی بدون ازمون علاوه بر تخفیف تا سقف 50 درصد کل شهریه می توانند از تسهیلات قرض الحسنه بانک قرض الحسنه مهر ایران با کارمزد 3 درصد استفاده نمایند .

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ زمان : ۱۳:۱۶ كاربر : pr بازديد : ۲۰۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ زمان ويرايش : ۱۷:۱۶ كاربر : pr

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

۲۰ محرم ۱۴۴۱ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۰
اذان ظهر ۱۲ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۳
اذان مغرب ۱۸ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر