در پیام دکتر سید حسن هاشمی به مناسبت روز کارمند عنوان شد :قدردان کارکنان ارجمند و پر تلاش دانشگاه هستیم
در پیام دکتر سید حسن هاشمی به مناسبت روز کارمند عنوان شد :قدردان کارکنان ارجمند و پر تلاش دانشگاه هستیم
دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت روز کارمند تاکید کرد :قدردان کارکنان ارجمند و پر تلاش دانشگاه هستیم به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی متن پیام ایشان بدین شرح است :

با سلام و احترام فراوان و دعای خیر فرارسیدن روز کارمند را که فرصتی برای پاسداشت تلاشهای متعهدانه ی کارمندان ارجمند است را به همکاران عزیز و پرتلاش دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی صمیمانه تبریک عرض می نمایم و بر خود لازم می دانم صمیمانه از زحمات و تلاش های متعهدانه ی همکاران گرامی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و همه ی دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی که با دلسوزی ، حسن نیت و انگیزه الهی ،در رشد و تعالی دانشگاه نقش آفرین هستند و بخش عظیمی از دستاورد های ارزشمند این مجموعه مرهون زحمات ، تلاش های صادقانه و مجاهدت خالصانه ی این عزیزان می باشد تشکر و قدردانی نمایم. سلامتی و توفیق روز افزون همه ی همکاران ارجمند دانشگاهی را از خداوند سبحان مسالت دارم .

دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ زمان : ۰۹:۳۲ كاربر : pr بازديد : ۹۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ زمان ويرايش : ۰۹:۳۶ كاربر : pr

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

۲۰ محرم ۱۴۴۱ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۰
اذان ظهر ۱۲ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۳
اذان مغرب ۱۸ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر