دکتر طهرانچی روز کارمند را به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت

دکتر طهرانچی با صدور پیامی، فرارسیدن چهارم شهریور روز کارمند را به کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت. به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، روز کارمند را به کارکنان دانشگاه آزاد تبریک گفت. در ابتدای پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است: چهارم شهریور، روز کارمند را به کارکنان خدوم و دلسوز خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و تهنیت می گویم. دانشگاه آزاد اسلامی به پشتوانه نیروی انسانی متعهد و متخصص خود توانسته طی چهار دهه فعالیت، نقشی موثر و کارآمد در عرصه آموزش عالی داشته باشد که بی گمان مرهون ممارست کارکنان عزیز در کنار سایر ارکان و بخش های دانشگاه برای به بار نشستن میوه این شجره طیبه است. در بخش دیگری از این پیام آمده است: روز کارمند، فرصت مناسبی است تا از زحمات و تلاش های صادقانه همکاران گرانقدر تشکر و قدردانی کنم که حقیقتاً نقش مهم و موثری در پیشرفت و توسعه علمی دانشگاه ایفا می کنند و حفظ کرامت انسانی آنان را وظیفه خود می دانم و اعتقاد دارم حمایت از نیروی انسانی کارآمد، یکی از پایه های موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی است. در انتهای این پیام آورده شده است: امیدوارم بتوانیم با تلاشی مضاعف و اراده ای منسجم، در مسیر تحقق اهداف و برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی قدم های موثر برداریم که مطمئناً در رسیدن به نقطه مطلوب تر و ارتقای وضعیت معیشتی کارکنان اثرگذار خواهد بود. اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان معزز رجایی و باهنر و تبریک مجدد روز کارمند به همه همکاران گرامی، برای آنان از درگاه خداوند متعال آرزوی سلامتی، بهروزی و موفقیت روزافزون دارم.

انتهای پیام/
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ زمان : ۲۱:۳۹ كاربر : pr بازديد : ۷۲

امام حسین(ع):

لَمّا أصبَحَ [الحُسَينُ عليه السلام ]يَومَهُ الَّذي قُتِلَ فيهِ قالَ : اللّهُمَّ أنتَ ثِقَتي في كُلِّ كَربٍ ، ورَجائي في كُلِّ شِدَّةٍ ، وأنتَ لي في كُلِّ أمرٍ نَزَلَ بي ثِقَةٌ ، وأنتَ وَلِيُّ كُلِّ نِعمَةٍ ، وصاحِبُ كُلِّ حَسَنَةٍ .

چون امام حسين عليه السلام شبِ روزى را كه در آن شهيد شد، به صبح رساند، گفت : «خداوندا! تو تكيه گاه من در هر سختى و اميد من در هر گرفتارى هستى. تو مورد اعتماد منى، در هر چه بر من درآيد و تويى ولىّ هر نعمت و صاحب هر نيكى» .

الطبقات الكبرى (الطبقة الخامسة من الصحابة) : ج۱ ص ۴۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸

۲۰ محرم ۱۴۴۱ قمري

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۰
اذان ظهر ۱۲ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۸ : ۳۳
اذان مغرب ۱۸ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر