دکتر علی ماندگار : حضرت حجت الاسلام والمسلمین قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور،‌ چهارشنبه اول آبان در سفری دو روزه به بیرجند، مرکز استان خراسان جنوبی سفر می نمایند.

دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت : بر اساس اعلام دبیر محترم ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی حضرت حجت الاسلام والمسلمین قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور،‌ چهارشنبه اول آبان در سفری دو روزه به بیرجند، مرکز استان خراسان جنوبی سفر می نمایند. دکتر علی ماندگار افزود حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در پنجمین اجلاس استانی نماز استان به ایراد سخنرانی می‌پردازند، و ظهر چهارشنبه اول آبان نیز با اعضای هیات علمی در محل مسجد امام صادق علیه السلام دانشگاه بیرجند دیدار و گفتگو خواهد کرد. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دیدار عمومی مردم با رئیس محترم ستاد اقامه نماز کشور را در محل مسجد امام حسین علیه السلام بعد از نماز مغرب و عشا در اولین روز از سفر به بیرجند اعلام کرد و گفت: پنج شنبه دوم آبان، حجت الاسلام والمسملین قرائتی با جمعی از روحانیون استان در محل حوزه علمیه رضویه دیدار و گفتگو خواهند کرد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ زمان : ۱۵:۴۵ كاربر : pr بازديد : ۳۷۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ زمان ويرايش : ۱۵:۴۷ كاربر : pr

امام صادق(ع):

روز غدیر خم در میان روزهای عید فطر و قربان و جمعه همانند ماه درمیان ستارگان است.

اقبال سید بن طاووس-ص۴۶۶


امام صادق(ع):

روز غدیر خم عید بزرگ خداست، خدا پیامبری مبعوث نکرده، مگر این که این روز را عید گرفته و عظمت آن را شناخته و نام این روز در آسمان، روز عهد و پیمان و در زمین، روز پیمان محکم و حضور همگانی است.

وسائل الشیعه،ج۵،ص۲۲۴،ح۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

۱۷ ذی حجّه ۱۴۴۱ قمري

۷ آگوست ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۱
طلوع آفتاب ۰۵ : ۵۱
اذان ظهر ۱۲ : ۳۹
غروب آفتاب ۱۹ : ۲۶
اذان مغرب ۱۹ : ۴۵
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۴
انتخاب شهر