دکتر علی ماندگار : حضرت حجت الاسلام والمسلمین قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور،‌ چهارشنبه اول آبان در سفری دو روزه به بیرجند، مرکز استان خراسان جنوبی سفر می نمایند.

دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت : بر اساس اعلام دبیر محترم ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی حضرت حجت الاسلام والمسلمین قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز کشور،‌ چهارشنبه اول آبان در سفری دو روزه به بیرجند، مرکز استان خراسان جنوبی سفر می نمایند. دکتر علی ماندگار افزود حجت الاسلام والمسلمین قرائتی در پنجمین اجلاس استانی نماز استان به ایراد سخنرانی می‌پردازند، و ظهر چهارشنبه اول آبان نیز با اعضای هیات علمی در محل مسجد امام صادق علیه السلام دانشگاه بیرجند دیدار و گفتگو خواهد کرد. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دیدار عمومی مردم با رئیس محترم ستاد اقامه نماز کشور را در محل مسجد امام حسین علیه السلام بعد از نماز مغرب و عشا در اولین روز از سفر به بیرجند اعلام کرد و گفت: پنج شنبه دوم آبان، حجت الاسلام والمسملین قرائتی با جمعی از روحانیون استان در محل حوزه علمیه رضویه دیدار و گفتگو خواهند کرد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ زمان : ۱۵:۴۵ كاربر : pr بازديد : ۲۰۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ زمان ويرايش : ۱۵:۴۷ كاربر : pr
کسی که مرا طلب کند، مرا خواهد یافت و کسی که مرا یافت مرا خواهد شناخت، و کسی که مرا شناخت مرا دوست خواهد داشت و کسی که دوستم بدارد عاشقم می گردد و چون عاشق شد او را خواهم کشت (شهید خواهم کرد) و بر من است که دیه اش را بدهم و دیه اش خود من هستم.
اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸

۲۶ جمادی الاولی ۱۴۴۱ قمري

۲۲ ژانويه ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۴
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۵
اذان مغرب ۱۷ : ۱۴
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۲
انتخاب شهر