پیام تسلیت دکتر هاشمی و حجت الاسلام حاجی زاده به مناسبت درگذشت معاونت محترم نهاد رهبری

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و حجت الاسلام و المسلمین محمد حاجی زاده معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیام مشترکی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی صالحی معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها را که بر اثر سانحه تصادف دعوت حق را لبیک گفت تسلیت گفتند

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در متن این پیام آمده است :

انّا لله و انّا الیه راجعون

ضایعه در گذشت عالم وارسته و استاد بزرگوار حوزه و دانشگاه حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب حاج آقای صالحی معاون محترم فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها که سالها با مجاهدت و اخلاص در عرصه های معنوی، فرهنگی وعلمی منشا خدمات ارزنده به کشور عزیز اسلامی مان بودند موجب تأثر و تأسف عمیق ما و همه ی همکاران دانشگاهی خراسان جنوبی گردید. با اندوه فراوان این مصیبت جانگداز را به خانواده محترم و خاندان معزز ایشان ،ریاست و همکاران محترم حوزه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و همه ی حوزویان ودانشگاهیان عزیز تسلیت عرض می نماییم و ازدرگاه خداوند تبارک و تعالی برای آن مرحوم مغفور علو درجات وبرای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت داریم .

سید حسن هاشمی ، محمد حاجی زاده

سوم فروردین 1399

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ زمان : ۱۴:۴۷ كاربر : pr بازديد : ۱۴۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ زمان ويرايش : ۱۴:۵۳ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

۹ شوال ۱۴۴۱ قمري

۱ ژوئن ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۱
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۷
اذان مغرب ۱۹ : ۵۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر