یادبود معاونت فقید نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشوردر فضای مجازی برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مراسم یادبود حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی، معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در فضای مجازی در روز سه‌شنبه ۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۷ به صورت مجازی و زنده از شبکه‌های آپارات و اینستاگرام پخش خواهد شد. این مراسم که با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط حمید شاکرنژاد آغاز و سخنران این برنامه حجت الاسلام علیرضا پناهیان می باشند و حاج سعید حدادیان به ذکر مصیبت خواهند پرداخت. عموم مردم به ویژه جامعه دانشگاهی کشور می‎توانند این برنامه مجازی زنده را در صفحه‌های @rostaminahad @bashgah_uni @panahian_ir در اینستاگرام پی‌گیری و مشاهده کنند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ زمان : ۱۵:۰۵ كاربر : pr بازديد : ۱۷۹

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

۹ شوال ۱۴۴۱ قمري

۱ ژوئن ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۱
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۷
اذان مغرب ۱۹ : ۵۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر