ثبت نام مجدد کارشناسی ارشدچاپ مقالات استادان دانشگاه در مجلا ت علمی داخلی و خارجیدکتر حسنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور در روستای بورنگ درمراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام شرکت کرد .اسكان نوروزيمسولان دانشگاه آزاد اسلامی سانحه دلخراش هوایی را تسلیت گفتنددرخشش دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در مسابقات کشوری فناوری های نوین کارون کاپ /تیم اَپکس اول شد.بازدید دکتر علیرضا حسنی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت های گروه جهادی بسیج دانشجویی در روستایی ماژانقدردانی دکترعلیرضا حسنی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمنرئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور در پایگاه هوایی ارتش روز نیروی هوایی را تبریک گفتدانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی از دانشگاهیان و مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.در دوره شمیم معرفت عنوان شد :آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان استحجت الاسلام حسین واقعی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: مرحله استانی دوره شمیم معرفت پایان یافتنشست هم اندیشی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن برگزار شدحجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی :رعایت اخلاق حرفه ای موجب اعتلای سازمانها می شودافتتاح دفتر توسعه آموزش پزشکی با حضور ریاست دانشگاهدکتر سید مجتبی حسینی نخستین دانش اموخته دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند :دانشگاه آزاد اسلامی قابلیت های بسیاری برای درخشش در عرصه های بین المللی دارد.دیدار ریاست دانشگاه ازاد اسلامی استان با معاونت عمرانی استاندارثبت‌نام کاردانی و کارشناسی بدون ازمون وثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شددر دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با شهردار بیرجند مطرح شد :شهرداری بیرجند از مشاوره و راهنمایی حوزه های علمی و دانشگاهی استقبال می کند .بازدید سرزده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از مدارس سما طبس
در دوره شمیم معرفت عنوان شد :آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان است

آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان است

به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دروه اموزشی شمیم معرفت برگزار شد . حجت الاسلام دکتر محمدعلی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این مراسم آغاز این دوره را با ایام دهه مبارک فجر به فال نیک گرفت و گفت امیدوارم دانشجویان عزیز شرکت کننده در این دوره از این فرصت ارزشمند و مغتنم در جهت معرفت افزایی و تقویت مبانی فرهنگی و اعتقادی خود استفاده نمایند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی به تاریخچه انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و با بیان اینکه اولین پیام حضرت امام خمینی (ره) به سال 1328 برمی گردد. به ذکر خاطره ای از همراهی خود دردوران دفاع مقدس با شهید دکتر رحیمی پرداخت و گفت آن شهید عزیز همواره می فرمود اگر جنگ تمام بشود می خواهم به حوزه علمیه بروم زیرا خواستگاه انقلاب اسلامی فقه و حوزه های علمیه است. حجت الاسلام تابعی لزوم دقت و مجاهدت برای عزت و اعتلای هرچه بیشتر اسلام را یادآور شد و گفت برخی آسیب ها که گاهی به چهره اسلام وارد می شود به دلیل این است که دقیقا به وظیفه دینی و انقلابی مان و توصیه های مقام معظم رهبری عمل نمی کنیم.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در ادامه ضرورت جریان ساز بودن دانشجویان را یادآور شد و افزود آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان است. رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت دانشجویان عزیز باید در مسائل مختلف سیاسی و اجتماعی صاحب نظر باشند و نسبت به همه ی مسائل موضع گیری عالمانه ای داشته باشند. حجت الاسلام تابعی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه ی تمدن سازی با بیان اهمیت توجه به شاخصه های انسان متمدن و اینکه حتی معماری و ساختمان سازی ما باید اسلامی باشد گفت اگر هندسه ی ذهنی ما مبتنی بر هندسه ی دینی باشد آثار و برکات ارزشمندی آن را در عرصه ی اجتماع می توانیم به عینه مشاهده کنیم. دکتر محمدعلی تابعی افزود دانشجویان به سه گروهند: عده ای درس و دانش به شوخی می گیرند و صرفا به ظاهر دانشجو هستند و گروهی دانش اندوزند اما عده ای به دانش ورزی روی می آورند. و مبانی فکری شان مبتنی بر دانش و آگاهی و بصیرت است.

و این گروه هستند که پس از فراغت از تحصیل در هر حوزه ای ورود پیدا کنند.آگاهانه،مسئولانه و متعهدانه عمل می کنند. دکتر محمدجواد ثقه الاسلامی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند نیز دوره شمیم معرفت را در جهت تقویت بنیه آگاهی و سواد اجتماعی و تعمیق آموزه های معنوی و اسلامی دانشجویان بسیار مفید ارزیابی کرد و از دانشجویان خواست مباحث این دوره را با دقت و اشتیاق مورد بهره برداری عالمانه قرار دهند.
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ زمان : ۱۲:۵۵ كاربر : pr بازديد : ۱۲۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ زمان ويرايش : ۱۲:۵۶ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

۷ جمادی الثانیة ۱۴۳۹ قمري

۲۳ فوريه ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۸
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۸
اذان ظهر ۱۱ : ۴۶
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۵
اذان مغرب ۱۷ : ۴۳
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۶
انتخاب شهر