ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تشکیل شددکتر سید غلامرضا موسوی خبر داد: ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی برای نیمسال بهمندر جلسه مشترک دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و پلیس فتای استان عنوان شد: افزایش سواد رسانه ای یک ضرورت استحجت الاسلام واقعی ،ضمن محكوميت طرح ننگين كشف حجاب رضاخاني برگراميداشت يادوخاطره شهداي عفاف و حجاب تاکید کردبا حضور معاونت امور مجلس دانشگاه ،جلسه هیات امنا برگزار شددکتر موسوی :امتحان جامع دکتری تخصصی در واحد بیرجند به صورت متمرکز برگزار شدبه همت حوزه پژوهش و فناوری از استادان و دانشجویان پژوهشگر تقدیر به عمل آمدتاکید مسولان دانشگاه بر ضرورت بزرگداشت نهم دی ماهبرگزاری مراسم گرامیداشت دانشجویان جان باخته در حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامینشست بصیرت افزایی به مناسبت ۹ دی ماه برگزار شدمسولان عالی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس واحد خراسان جنوبی ارتحال آیت ا... هاشمی شاهرودی را تسلیت گفتنددوره جامع آموزشی آیین نگارش حقوقی – کیفری برگزار شد.اطلاعیه مهم : پرداخت شهریه
در دوره شمیم معرفت عنوان شد :آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان است

آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان است

به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دروه اموزشی شمیم معرفت برگزار شد . حجت الاسلام دکتر محمدعلی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این مراسم آغاز این دوره را با ایام دهه مبارک فجر به فال نیک گرفت و گفت امیدوارم دانشجویان عزیز شرکت کننده در این دوره از این فرصت ارزشمند و مغتنم در جهت معرفت افزایی و تقویت مبانی فرهنگی و اعتقادی خود استفاده نمایند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی به تاریخچه انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و با بیان اینکه اولین پیام حضرت امام خمینی (ره) به سال 1328 برمی گردد. به ذکر خاطره ای از همراهی خود دردوران دفاع مقدس با شهید دکتر رحیمی پرداخت و گفت آن شهید عزیز همواره می فرمود اگر جنگ تمام بشود می خواهم به حوزه علمیه بروم زیرا خواستگاه انقلاب اسلامی فقه و حوزه های علمیه است. حجت الاسلام تابعی لزوم دقت و مجاهدت برای عزت و اعتلای هرچه بیشتر اسلام را یادآور شد و گفت برخی آسیب ها که گاهی به چهره اسلام وارد می شود به دلیل این است که دقیقا به وظیفه دینی و انقلابی مان و توصیه های مقام معظم رهبری عمل نمی کنیم.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در ادامه ضرورت جریان ساز بودن دانشجویان را یادآور شد و افزود آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان است. رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت دانشجویان عزیز باید در مسائل مختلف سیاسی و اجتماعی صاحب نظر باشند و نسبت به همه ی مسائل موضع گیری عالمانه ای داشته باشند. حجت الاسلام تابعی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه ی تمدن سازی با بیان اهمیت توجه به شاخصه های انسان متمدن و اینکه حتی معماری و ساختمان سازی ما باید اسلامی باشد گفت اگر هندسه ی ذهنی ما مبتنی بر هندسه ی دینی باشد آثار و برکات ارزشمندی آن را در عرصه ی اجتماع می توانیم به عینه مشاهده کنیم. دکتر محمدعلی تابعی افزود دانشجویان به سه گروهند: عده ای درس و دانش به شوخی می گیرند و صرفا به ظاهر دانشجو هستند و گروهی دانش اندوزند اما عده ای به دانش ورزی روی می آورند. و مبانی فکری شان مبتنی بر دانش و آگاهی و بصیرت است.

و این گروه هستند که پس از فراغت از تحصیل در هر حوزه ای ورود پیدا کنند.آگاهانه،مسئولانه و متعهدانه عمل می کنند. دکتر محمدجواد ثقه الاسلامی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند نیز دوره شمیم معرفت را در جهت تقویت بنیه آگاهی و سواد اجتماعی و تعمیق آموزه های معنوی و اسلامی دانشجویان بسیار مفید ارزیابی کرد و از دانشجویان خواست مباحث این دوره را با دقت و اشتیاق مورد بهره برداری عالمانه قرار دهند.
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ زمان : ۱۲:۵۵ كاربر : pr بازديد : ۵۰۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ زمان ويرايش : ۱۴:۳۲ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷

۱۴ جمادی الاولی ۱۴۴۰ قمري

۲۱ ژانويه ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۴
اذان ظهر ۱۱ : ۴۴
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۵
اذان مغرب ۱۷ : ۱۳
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۲
انتخاب شهر