دعاي روز نهم ماه مبارك رمضانعیادت دکتر هاشمی از فرزند حجت الاسلام حسینیانتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شدمناقصه خريد ديزل ژنراتوراوقات شرعي ماه مبارك رمضان به افق بيرجند و شهرهای استانپیام ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضانانتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شدجشنواره کسب و کارهای نو در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.علم آموزی و تلاش در تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص یک جهاد مقدس است.مراسم اختتامیه اولین جشنواره استانی کسب و کارهای نو فردا در محل دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار می گردد.دکتر سید حسن هاشمی در نشست هم اندیشی توسعه دانشگاه آزاد اسلامی استان مطرح کرد : با هم دلی و هم افزایی می توانیم به دستاوردهای ارزشمندی برسیم.دیدار رئیس ، مسئولان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان با نماینده محترم ولی فقیهپیام ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان به مناسبت روز معلمدکتر سید حسن هاشمی:اولین جشنواره کسب و کارهای نو در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار می شود.دکتر سید حسن هاشمی: خراسان جنوبی ظرفیت های زیادی برای توسعه دارد.فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی در تلگرام متوقف شداولين جشنواره استاني كسب و كارهاي نومراسم تقدیر از جانبازان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.دیدار دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با جانباز سر افراز سرهنگ دوستیپیام دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز پاسدار و روز جانبازدکتر سید حسن هاشمی در جلسه شورای استانی: همه ما وظیفه داریم با همت وجدیت برای اعتلای هر چه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی تلاش نماییم.پیام دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت شهادت شهید مدافع حرمستاد حمایت از کالای ایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی آغاز به کار می کند .رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با نماینده شهرستان های بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت فرارسیدن عید سعید نوروزدکتر سید حسن هاشمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی شد.
در دوره شمیم معرفت عنوان شد :آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان است

آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان است

به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دروه اموزشی شمیم معرفت برگزار شد . حجت الاسلام دکتر محمدعلی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این مراسم آغاز این دوره را با ایام دهه مبارک فجر به فال نیک گرفت و گفت امیدوارم دانشجویان عزیز شرکت کننده در این دوره از این فرصت ارزشمند و مغتنم در جهت معرفت افزایی و تقویت مبانی فرهنگی و اعتقادی خود استفاده نمایند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی به تاریخچه انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و با بیان اینکه اولین پیام حضرت امام خمینی (ره) به سال 1328 برمی گردد. به ذکر خاطره ای از همراهی خود دردوران دفاع مقدس با شهید دکتر رحیمی پرداخت و گفت آن شهید عزیز همواره می فرمود اگر جنگ تمام بشود می خواهم به حوزه علمیه بروم زیرا خواستگاه انقلاب اسلامی فقه و حوزه های علمیه است. حجت الاسلام تابعی لزوم دقت و مجاهدت برای عزت و اعتلای هرچه بیشتر اسلام را یادآور شد و گفت برخی آسیب ها که گاهی به چهره اسلام وارد می شود به دلیل این است که دقیقا به وظیفه دینی و انقلابی مان و توصیه های مقام معظم رهبری عمل نمی کنیم.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در ادامه ضرورت جریان ساز بودن دانشجویان را یادآور شد و افزود آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان است. رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت دانشجویان عزیز باید در مسائل مختلف سیاسی و اجتماعی صاحب نظر باشند و نسبت به همه ی مسائل موضع گیری عالمانه ای داشته باشند. حجت الاسلام تابعی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه ی تمدن سازی با بیان اهمیت توجه به شاخصه های انسان متمدن و اینکه حتی معماری و ساختمان سازی ما باید اسلامی باشد گفت اگر هندسه ی ذهنی ما مبتنی بر هندسه ی دینی باشد آثار و برکات ارزشمندی آن را در عرصه ی اجتماع می توانیم به عینه مشاهده کنیم. دکتر محمدعلی تابعی افزود دانشجویان به سه گروهند: عده ای درس و دانش به شوخی می گیرند و صرفا به ظاهر دانشجو هستند و گروهی دانش اندوزند اما عده ای به دانش ورزی روی می آورند. و مبانی فکری شان مبتنی بر دانش و آگاهی و بصیرت است.

و این گروه هستند که پس از فراغت از تحصیل در هر حوزه ای ورود پیدا کنند.آگاهانه،مسئولانه و متعهدانه عمل می کنند. دکتر محمدجواد ثقه الاسلامی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند نیز دوره شمیم معرفت را در جهت تقویت بنیه آگاهی و سواد اجتماعی و تعمیق آموزه های معنوی و اسلامی دانشجویان بسیار مفید ارزیابی کرد و از دانشجویان خواست مباحث این دوره را با دقت و اشتیاق مورد بهره برداری عالمانه قرار دهند.
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ زمان : ۱۲:۵۵ كاربر : pr بازديد : ۳۲۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ زمان ويرايش : ۱۴:۳۲ كاربر : pr

دعاي روز نهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اجْعَلْ لى فيهِ نَصيباً مِنْ رَحْمَتِكَ الْواسِعَةِ وَاهْدِنى فيهِ لِبَراهينِكَ السّاطِعَةِ وَخُذْ بِناصِيَتى اِلى مَرْضاتِكَ الْجامِعَةِ بِمَحَبَّتِكَ يا اَمَلَ الْمُشْتاقينَ

خدايا قرار ده برايم در اين روز بهره اى از رحمت وسيعت و راهنمائيم كن در اين ماه بسوى دليلهاى درخشانت و مرا بسوى موجبات خوشنودى همه جانبه ات سوق ده به حق محبتت اى آرزوى مشتاقان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

۱۰ رمضان ۱۴۳۹ قمري

۲۵ مي ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۳
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۸
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۲
اذان مغرب ۱۹ : ۵۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر