برنامه کلاسهای غیر حضوری

توجه ! لینک کلاسها یک ساعت بعد از شروع کلاس ( ساعت اعلام شده ) حذف می‌شود.

جهت جستجوی کلاسهای خاص یک دانشجو ، لطفا شماره شناسایی را وارد نموده و بر روی جستجو کلیک کنید.(جهت نمایش همه دروس مقداری وارد نشود)

سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
ساعت ۱۰ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - سه شنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۰۳۶ استاتيك حسين فراهت
۱۰۰۶۰ تجهيزات حرارتي و برودتي عليرضا كرماني
۱۰۱۲۹ تحقيق در عمليات (۱) بهروز بصيرت
۱۰۱۹۷ مديريت مالي جلال يوسفي
۱۰۲۶۴ آمار توصيفي حسين صادقي گيو
۱۰۲۸۹ الگوها و روش هاي تدريس غلامحسين دانشمند
۱۰۳۲۷ آناتومي وفيزيولوژي انساني ۳ ليلا جعفري
۱۰۳۶۰ حركت شناسي وبيومكانيك راضيه تابع
۱۰۴۶۳ تربيت بدني زينب كهنسال
۱۰۴۸۶ آراي تربيتي انديشمندان مسلمان مجيدرضا خزاعي وفا
۱۰۵۱۵ روانشناسي تحولي۱ ناهيد برادران بزاز
۱۰۵۸۳ روانشناسي سلامت فاطمه خاكشورشانديز
۱۰۵۹۸ تكنولوژي روغن محمدتقي گلداني
۱۰۶۷۳ حقوق رسانه محمد محسن حميدي
۱۰۶۹۹ روانشناسي يادگيري سمانه سادات جعفرطباطبايي
۱۰۷۴۷ بيماريهاي دروني دام مصطفي رجب زاده
۱۰۹۴۴ مباحث ويژه ۱ صادق زينلي
۱۱۰۵۳ آمار كاربردي (۲) سيدمهدي عبدالهي
۱۱۰۶۴ حسابداري وحسابرسي بخش عمومي احمد احمدي
۱۱۱۳۵ زمين شناسي مهندسي مهدي حسين آبادي
۱۱۱۹۲ ماشينهاي الكتريكي مخصوص مجيدرضا ناصح
۱۱۲۴۲ مدارهاي مجتمع خطي سياوش اسحقي
۱۱۲۹۵ حقوق مالكيت فكري طوبي صادقي
۱۰۹۶۰ سيستمهاي خبره سیدعبدالحمید اصفهانی
۱۱۴۹۸
۱۱۴۹۸
۱۱۰۶۹
حسابرسي ۲
حسابرسي ۲
اصول حسابرسي ۲
سيدمحمدرضا مشهورالحسيني
ساعت ۱۱ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - سه شنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۸۳۸ رياضي عمومي سيد محمدعلي فرزانه
ساعت ۱۲ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - سه شنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۱۴۲ مديريت وتشكيلات كارگاهي مظفرالدين جمالي
۱۰۳۵۶ بسكتبال ۲ زينب كهنسال
۱۰۵۱۶ روانشناسي اجتماعي ناهيد برادران بزاز
۱۰۵۳۴ روانشناسي يادگيري سمانه سادات جعفرطباطبايي
۱۰۳۸۲
۱۰۶۵۷
مباني مشاوره و راهنمايي(ج)
فنون راهنمايي و مشاوره در دوره ابتدايي
نسرين حجت زاده
۱۰۷۹۵ مقدمات مكانيك حركت انساني راضيه تابع
۱۰۸۶۳ سمينار ابراهيم تقي زاده
۱۰۹۵۰ مدارهاي منطقي مهدي خزاعي پور
۱۱۱۹۹ مدارهاي الكتريكي ۲ هادي چهكندي نژاد
۱۱۲۱۳ توزيع انرژي الكتريكي اميد شريعتي
۱۱۲۱۴ كنترل فازي فرهاد اسماعيلي
۱۰۴۵۶ سنجش و اندازه گيري زهرا كياني نژاد
۱۱۱۱۱ آبهاي زيرزميني سیدحمید شهابی فر
ساعت ۱۳ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - سه شنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۱۰۷۷ پژوهش عملياتي ۱ زهرا قاسم پور
۱۱۱۲۰ برنامه نويسي كامپيوتر محمد عبادي
ساعت ۱۴ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - سه شنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۱۱۱۲ آزمايشگاه مكانيك سيالات مجيد علي آبادي
۱۰۲۳۵ مديريت كيفيت آب(علل ،اثرات و كنترل) مجيد عصري
۱۰۱۲۰ طرح معماري ۲ پيمان پيرعطا
۱۰۱۲۲ سيستم هاي اطلاعاتي در مديريت ابوالفضل عزيزآبادي
۱۰۳۲۱ شنا ۳ سيدمصطفي سيادت
۱۰۳۴۷ فيزيك عمومي حسين صادقي گيو
۱۰۵۴۱ روانشناسي شناختي فاطمه حسيني شواكند
۱۰۵۸۰ روانشناسي افراد با نيازهاي خاص ۱ ناهيد برادران بزاز
۱۰۶۱۴ شيمي مواد غذايي(۱) محمدتقي گلداني
۱۰۸۰۰ رياضي ۶ سيد محمدعلي فرزانه
۱۰۸۹۴ زبان انگليسي اميد شريعتي
۱۰۹۲۹ مباني كامپيوتروبرنامه سازي مهدي خزاعي پور
۱۰۹۳۱ ذخيره وبازيابي اطلاعات صادق زينلي
۱۰۹۵۱ شيوه ارائه مطالب علمي و فني حسنيه ذوالفقاري
۱۱۲۳۴ رياضيات مهندسي محمود شاهي
۱۱۴۵۰ مقدمات طرح معماري ۲ الهام كريم زاده مطلق
۱۱۱۵۴ سدهاي كوتاه علی زحمتکش
۱۱۱۶۰ ماشين آلات ساختماني وراه سازي ابراهیم میرزایی
۱۰۵۰۹ زبان تخصصي پيشرفته رازدار
ساعت ۱۵ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - سه شنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۲۹۱ مقدمات روش هاي تحقيق كمي و كيفي زهرا كياني نژاد
۱۰۳۲۴ ايستائي ۱ مليكا قوي پنجه
۱۰۵۴۳ تصميم گيري درمسائل مالي حبيب الله نخعي
۱۰۵۸۸ صنايع شير و فرآورده هاي آن عطاءاله اژدري
۱۰۶۶۱ رياضي پايه زهرا قاسم پور
۱۰۷۳۷ آمار كاربردي پيشرفته جلال يوسفي
۱۰۷۶۲
۱۰۸۲۲
فقه استدلالي ۳
متون فقه جزايي
علي چهكندي نژاد
۱۱۰۷۱ نرم افزارهاي كاربردي حسابداري محمدرضا غلامزاده
۱۱۱۱۰ آزمايشگاه مكانيك خاك ايمانه خزاعي
۱۰۹۵۷ پياده سازي سيستم پايگاه داده مریم جدی
ساعت ۱۶ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - سه شنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۰۱۸ ارتباطات،آموزش بهداشت و مشاوره در بهداشت مادر و كودك و باروري(بهداشت۳) نسرين شهميري
۱۰۰۶۱ مواد و مصالح در تاسيسات حرارتي و برودتي عليرضا كرماني
۱۰۰۷۷ آشنايي با قوانين كسب و كار سيدابوالفضل ميري
۱۰۰۹۳ روش تحقيق در مديريت منيره صالح نيا
۱۰۱۱۷ طراحي فني الهام رمضاني
۱۰۱۲۵ مديريت تحول سازماني سيما كاظمي
۱۰۳۲۵ ايستائي ۲ مليكا قوي پنجه
۱۰۳۴۰ شنا ۴ سيدمصطفي سيادت
۱۰۳۹۴ آمار استنباطي جليل جراحي
۱۰۴۵۳ باز مهندسي تشكيلات دولتي محمد محمدي
۱۰۴۵۹ تربيت بدني مهدي گلداني مقدم
۱۰۵۱۲ روانشناسي فيزيولوژيك فاطمه خاكشورشانديز
۱۰۵۲۹ آشنايي با فلسفه اسلامي محمد بلالي
۱۰۵۵۱ روش هاي تدريس درآموزش وبهسازي منابع انساني زهره باقرزاده
۱۰۵۶۲ آموزه هاي روانشناختي در قرآن فرامرز روانجو
۱۰۵۸۲ آموزه هاي روانشناختي در حديث فاطمه حسيني شواكند
۱۰۶۰۶ حقوق تطبيقي محمدرضا اعراب شيباني
۱۰۶۳۶ حقوق بين الملل عمومي ۱ محمد محسن حميدي
۱۰۶۴۷ حقوق بين الملل عمومي ۱ يداله دهقان
۱۰۶۷۹ حقوق رسانه سيدهادي موسوي
۱۰۶۹۰ آموزش علوم تجربي دوره ابتدايي فاطمه نخعي
۱۰۷۰۳ تحليل محتواي كتابهاي درسي دوره ابتدايي ۲ غلامحسين دانشمند
۱۰۷۱۴ حقوق جزاي عمومي ۳ محمديوسف ناصري فورگ
۱۰۷۱۹ روش تحقيق سيدصدرالدين قوام نيا
۱۰۷۵۸ مباحث اصول ۱ حسن غوث
۱۰۸۴۵ حقوق ثبت اسناد رضا نخعي
۱۰۹۷۱ فيزيولوژي گياهان زراعي سيدغلامرضا موسوي
۱۰۹۷۴ روش هاي آماري در علوم كشاورزي رضا برادران
۱۰۹۸۵ تفكر سيستمي فرهود گل محمدي
۱۱۰۱۱ كشت و پرورش گياهان دارويي، ادويه اي و نوشابه اي محمدجواد ثقه الاسلامي
۱۱۰۴۰ حسابداري ميانه (۱) احمد احمدي
۱۱۱۴۰ سازه هاي فولادي ۲ حسين بهشتي نژاد
۱۱۱۸۱ اصول سيستم هاي مخابراتي محمود شاهي
۱۱۲۲۴ كنترل بهينه مجيدرضا ناصح
۱۱۲۵۷
۱۱۰۵۵
اصول حسابرسي(۱)
اصول حسابداري ۱
سيدمحمدرضا مشهورالحسيني
۱۱۲۷۰ فاضلاب صنعتي مجيد عصري
۱۱۵۳۸ روش تحقيق باتاكيد برعلوم تربيتي قاسم آهي
ساعت ۱۷ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - سه شنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۱۰۷ طراحي معماري و شهرسازي الهام رمضاني
۱۰۶۲۵ روش تحقيق و آمار در علوم تربيتي حسين صادقي گيو
۱۰۷۴۰ مديريت سرمايه گذاري پيشرفته حبيب الله نخعي
۱۰۹۰۲ داده كاوي حميدرضا غفاري
۱۰۹۳۳ مهندسي اينترنت صادق زينلي
۱۰۹۶۱ معماري كامپيوتر مهدي خزاعي پور
۱۱۱۵۳ هيدروليك محمد عبادي
ساعت ۱۸ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - سه شنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۴۱۸ كشتي ۲ ايمان صفايي
۱۰۰۰۷ روانشناسي عمومي،روانشناسي زن و خانواده مهين اسماعيلي درميان
۱۰۰۶۲ مديريت بهره وري انرژي در تاسيسات عليرضا كرماني
۱۰۲۱۳ جمع آوري فاضلاب و آبهاي سطحي يداله جمالي
۱۰۲۵۳ فرآيند ها و عمليات در بهداشت محيط مجيد عصري
۱۰۲۷۶ مديريت استراتژيک بازاريابي حسين حكيم پور
۱۰۲۹۲ نظريه هاي مديريت دولتي محمد محمدي
۱۰۳۹۳ روش تحقيق محمدحسن غني فر
۱۰۴۷۵ ورزش۱ مهدي گلداني مقدم
۱۰۴۷۷ ورزش۱ محبوبه اعتصامي
۱۰۴۹۶ معرفت شناسي محمد بلالي
۱۰۵۰۸ روانشناسي از ديدگاه دانشمندان مسلمان فرامرز روانجو
۱۰۵۶۴ آسيب شناسي رواني۱ فاطمه خاكشورشانديز
۱۰۵۸۵ نظريه ها، اصول و فنون مشاوره و روان درماني مريم نصري
۱۰۶۰۸ متون حقوقي (۳) حقوق عمومي احمد خسروي
۱۰۶۱۰ ارزشيابي آموزشي زهرا كياني نژاد
۱۰۶۲۷ حقوق مدني ۷(قسمت ب عقود معين) طوبي صادقي
۱۰۶۷۴ حقوق بين الملل عمومي ۲ محمد محسن حميدي
۱۰۶۸۸ آموزش مطالعات اجتماعي دوره ابتدايي مجيدرضا خزاعي وفا
۱۰۷۰۰ مباني آموزش رياضي زهرا قاسم پور
۱۰۷۰۶ حقوق بين الملل عمومي ۳ يداله دهقان
۱۰۷۲۰ متون حقوقي (۲) حقوق جزايي محمدعلي طاهري بجد
۱۰۷۴۴ همه گيرشناسي (اصول اپيدميولوژي) مصطفي رجب زاده
۱۰۷۶۷ قوانين وحقوق تجارت دراسلام (فقه۱) علي چهكندي نژاد
۱۰۶۵۳
۱۰۸۱۰
كليات حقوق جزا
حقوق جزا در كشورهاي كامن لا
سيدحسن هاشمي
۱۰۸۲۳ حقوق جزاي عمومي ۱ عليرضا عزيزي
۱۰۹۶۸ طرح آزمايشات كشاورزي رضا برادران
۱۰۹۸۴ ارزشيابي پروژه فرهود گل محمدي
۱۰۹۹۸ فيزيولوژي عملكرد گياهان زراعي محمدجواد ثقه الاسلامي
۱۱۰۲۶ بيماريهاي گياهان زراعي نسرين نورس مفرد
۱۱۰۴۷ حسابداري ميانه ۲ محمدرضا غلامزاده
۱۱۱۴۳ نرم افزارهاي مهندسي عمران حسين بهشتي نژاد
۱۱۳۳۷ بهسازي سازماني(OD) حميد رضايي فر
۱۰۵۲۵ پژوهش هاي جاري حسابداري محمود لاری
۱۰۰۲۱ بارداري و زايمان۲-زايمان طبيعي، ايمن و فيزيولوژيك و روشهاي كاهش درد زايمان سمانه ثابت بيرجندي
ساعت ۱۹ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - سه شنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۱۰۲۲ اكوفيزيولوژي بذر سيدغلامرضا موسوي
۱۰۷۳۱ تجزيه وتحليل صورتهاي مالي حبيب الله نخعي
۱۱۰۶۷ مالياتي (۲) سيدمحمدرضا مشهورالحسيني
۱۱۰۹۳ حسابداري مالي وحيده جويبان
۱۰۴۰۷ حقوق ورزشي ايمان صفايي
ساعت ۲۰ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - سه شنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۱۲۳ حقوق اداري حسين موهبتي زهان
۱۰۱۲۸ ماليه عمومي وتنظيم خط مشي مالي دولت رضا زرگر
۱۰۲۳۹ بهداشت محيط بيمارستان و كنترل عفونت مجيد عصري
۱۰۲۸۸ مديريت رفتار سازماني پيشرفته حميد رضايي فر
۱۰۳۹۱ نظريه هاي انگيزش درآموزش وپرورش محمدحسن غني فر
۱۰۴۱۶ روابط عمومي و بين الملل مهدي گلداني مقدم
۱۰۴۸۹ تحقيقات بازاريابي پيشرفته مهدي محمود زاده واشان
۱۱۰۰۵ روشهاي آماري پيشرفته رضا برادران
۱۱۰۲۴ ترويج وآموزش كشاورزي فرهود گل محمدي
۱۱۰۳۸ روانشناسي كار مسعود قليزاده
۱۱۲۱۵
۱۱۲۱۲
آزمايشگاه اندازه گيري الكتريكي
آز مدارهاي الكتريكي واندازه گيري
فرهاد اسماعيلي
۱۱۲۲۶ سيستمهاي كنترل ديجيتال محمود شاهي
۱۰۴۸۸
۱۱۴۷۷
انسان از ديدگاه اسلام
مكتب هاي فلسفي ونظريه هاي تربيتي
فرامرز روانجو
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹
ساعت ۷ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۰۴۴ مكانيك سيالات حسين فراهت
۱۰۹۱۵ ساختمان داده ها حسنيه ذوالفقاري
۱۱۱۱۵ عناصر و جزئيات ساختمان مظفرالدين جمالي
۱۱۱۵۱ نقشه برداري ۱ وعمليات هادي حسيني نسب
۱۱۴۹۷ حسابداري صنعتي ۲ كريم نخعي
ساعت ۸ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۱۹۳ رياضي كاربردي سيد محمدعلي فرزانه
۱۰۵۹۹ تكنولوژي قند محمدتقي گلداني
۱۰۰۳۱ فيزيوپاتولوژي و بيماريهاي داخلي(۲) عليرضا محمودي راد
۱۰۰۵۱ سوخت واحتراق حميد بهلولي
۱۰۰۹۹ طرح معماري ۴ الهام رمضاني
۱۰۱۷۱ فناوري اطلاعات در پرستاري شهين طاقي
۱۰۲۰۱ روش هاي پيشرفته ساخت رضا ميرزايي
۱۰۲۱۱ نقشه برداري و نقشه كشي هادي حسيني نسب
۱۰۲۱۲ نظريه وروشهاي طراحي فريد فروزانفر
۱۰۲۲۰ بيوتكنولوژي در بهداشت محيط مجيد عصري
۱۰۳۱۵ فوتبال ۳ راضيه تابع
۱۰۳۴۲ سنجش و اندازه گيري در تربيت بدني كاظم چراغ بيرجندي
۱۰۳۶۸ پسيكوفيزيولوژي ونوروپسيكولوژي فاطمه خاكشورشانديز
۱۰۳۹۶ رشته ورزشي تخصصي (انفرادي - اجتماعي) زينب كهنسال
۱۰۴۳۸ رفتاردرماني فاطمه شهابي زاده
۱۰۴۹۲ آمار توصيفي سيدمهدي عبدالهي
۱۰۵۲۲ پزوهشهاي تجربي حسابداري قدرت الله طالب نيا
۱۰۵۳۹ روانشناسي شخصيت قاسم آهي
۱۰۷۲۱ آيين دادرسي كيفري ۱ محمديوسف ناصري فورگ
۱۰۷۵۱ بيماريهاي طيور مصطفي رجب زاده
۱۰۸۲۷ اقتصاد مهندسي شيما حسيني
۱۰۹۲۸ برنامه سازي پيشرفته مهدي خزاعي پور
۱۱۱۷۷ الكترونيك صنعتي فرهاد اسماعيلي
۱۱۲۹۸ بهره وري و تجزيه وتحليل آن درسازمانها جلال يوسفي
۱۱۴۹۷
۱۱۰۴۸
حسابداري صنعتي ۲
بهايابي۲
كريم نخعي
ساعت ۹ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۷۵۲ بيماريهاي مشترك انسان ودام مصطفي رجب زاده
۱۱۱۶۱ تحليل غير ارتجاعي سازه (CE۴۱۰۲) محسن اميني
ساعت ۱۰ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۰۴۶ ترموديناميك (۲) حميد بهلولي
۱۰۰۵۶ طراحي سيستم هاي تهويه مطبوع با پروژه حسين فراهت
۱۰۱۱۱ سيستمهاي خريد انبارداري وتوزيع جلال يوسفي
۱۰۱۷۵ روش هاي مديريت پروژه ۱ محمد صادقي طبس
۱۰۲۰۹ معماري همساز با اقليم رضا ميرزايي
۱۰۲۱۱ نقشه برداري و نقشه كشي هادي حسيني نسب
۱۰۳۵۰ ژيمناستيك ۳ راضيه تابع
۱۰۳۶۷ بررسي تفصيلي نظريات و مكاتب شخصيت حميدرضا وردي
۱۰۳۸۱ روشهاي تغيير رفتار و اصلاح رفتار تكتم سادات جعفرطباطبايي
۱۰۳۹۵ تنيس روي ميز ۲ زينب كهنسال
۱۰۴۰۳ آسيب شناسي رواني فاطمه شهابي زاده
۱۰۴۲۹ نظريه هاي شخصيت سمانه سادات جعفرطباطبايي
۱۰۵۲۷ روانشناسي تحولي۲ ناهيد برادران بزاز
۱۰۵۲۸ اخلاق و مسئوليت اجتماعي قدرت الله طالب نيا
۱۰۵۵۷ روانشناسي تجربي فاطمه خاكشورشانديز
۱۰۵۷۷ آزمون هاي روانشناختي ۱ قاسم آهي
۱۰۶۰۰ اصول طراحي كارخانجات مواد غذائي محمدتقي گلداني
۱۰۶۴۰ حقوق بين الملل خصوصي ۲ محمد محسن حميدي
۱۰۶۵۰ حقوق بين الملل خصوصي ۲ شيدا برادران بزاز
۱۰۷۳۳ سمينارمالي كريم نخعي
۱۰۸۲۱ حقوق جزاي بين الملل محمدعلي طاهري بجد
۱۰۸۵۵ متون فقه علي چهكندي نژاد
۱۰۹۲۵ شبكه هاي كامپيوتري صادق زينلي
۱۱۰۵۶ حسابداري پيشرفته ۱ احمد احمدي
۱۱۱۱۸ اصول مهندسي زلزله و باد حسين بهشتي نژاد
۱۱۱۴۶ مصالح ساختماني وآزمايشگاه سيدمهدي نصراللهي
۱۱۱۸۳ توليد ونيروگاهها مجيدرضا ناصح
۱۱۲۰۷ كاربرد كامپيوتر دربرق فرهاد اسماعيلي
۱۱۲۶۸ فيزيك پزشكي محمود شاهي
۱۰۹۲۷ برنامه سازي پيشرفته ۲ سیدعبدالحمید اصفهانی
۱۰۲۱۹ پرستاري بهداشت روان مجتبی غلامی
ساعت ۱۱ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۲۵۷ آمار زيستي سيدمهدي عبدالهي
۱۰۷۸۸ رياضي عمومي (۲) سيد محمدعلي فرزانه
ساعت ۱۲ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۱۴۴ كاربرد كامپيوتردرمعماري سيدصدرالدين قوام نيا
۱۰۱۵۸ كارگاه مصالح وساخت پيمان پيرعطا
۱۰۱۹۶ حقوق معماري احمد حيدري
۱۰۲۷۷ مديريت عمومي مجيدرضا خزاعي وفا
۱۰۲۷۸ شناخت مواد ومصالح مهدي حسين آبادي
۱۰۳۵۴ فرايندهاي تحول رواني تكتم سادات جعفرطباطبايي
۱۰۳۸۴ روانشناسي شخصيت پيشرفته سمانه سادات جعفرطباطبايي
۱۰۳۹۲ روان سنجي قاسم آهي
۱۰۴۳۵ استفاده از روشهاي آماري وپژوهشي پيشرفته درروانشناسي باليني فاطمه شهابي زاده
۱۰۵۷۵ مباني راهنمايي و مشاوره ناهيد برادران بزاز
۱۰۸۳۳ مسئوليت مدني ابراهيم تقي زاده
۱۰۹۱۰ زبان تخصصي پيشرفته اميد شريعتي
۱۱۱۰۷ زبان تخصصي قطب الدين جان نثارمقدم
۱۱۱۱۳ روشهاي اجرائي ساختمان محسن اميني
۱۱۱۹۴ الكترونيك (۱) سياوش اسحقي
۱۱۲۰۶ شبكه هاي عصبي مجيدرضا ناصح
۱۱۲۴۳ سيستمهاي كنترل خطي هادي چهكندي نژاد
۱۰۷۳۶
۱۱۴۹۳
حسابداري مديريت
مديريت مالي پروژه
كريم نخعي
ساعت ۱۳ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۵۶۱ روان سنجي زهرا كياني نژاد
ساعت ۱۴ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۲۴۵ بهداشت مدارس و آموزشگاهها مجيد عصري
۱۰۰۸۶ روابط كاردرسازمان منيره صالح نيا
۱۰۱۱۳ تجارت الكترونيك حسين حكيم پور
۱۰۱۴۰ نقشه كشي مهندسي عليرضا كرماني
۱۰۱۷۷ روش هاي مديريت پروژه ۲ محمد صادقي طبس
۱۰۲۰۳ سازه هاي سنتي احمد حيدري
۱۰۲۰۴ سازه هاي نو رضا ميرزايي
۱۰۳۷۳ آسيب شناسي رواني (با توجه ويژه به اختلالات شخصيت) فاطمه شهابي زاده
۱۰۳۷۸ روانشناسي رشد(جبراني) قاسم آهي
۱۰۴۲۷ روانشناسي رشد پيشرفته تكتم سادات جعفرطباطبايي
۱۰۵۱۳ چارچوب و مفاهيم گزارشگري مالي كريم نخعي
۱۰۵۷۰ اقتصاد ايران عاليه حسيني
۱۰۵۸۹ آسيب شناسي اجتماعي ناهيد برادران بزاز
۱۰۶۲۲ ناتواني هاي يادگيري(اختلالات يادگيري) معصومه كلانتري
۱۰۶۷۷ اصول وفلسفه آموزش و پرورش فرامرز روانجو
۱۰۷۴۸ مامائي دامپزشكي مصطفي رجب زاده
۱۰۷۶۴ مباحث اصول ۳(جبراني) حسن غوث
۱۰۷۹۸ محاسبات عددي سيد محمدعلي فرزانه
۱۰۸۱۹ فقه استدلالي (۲) علي چهكندي نژاد
۱۰۸۳۱ معادلات ديفرانسيل مجيد ابريشمي مقدم
۱۰۸۶۱ حقوق مدني (۲) ابراهيم تقي زاده
۱۰۹۴۱ هوش مصنوعي حسنيه ذوالفقاري
۱۰۹۵۳ سيستم عامل مهدي خزاعي پور
۱۱۱۲۸ تحليل سازه ها ۲ محسن اميني
۱۱۱۳۲ روسازي راه محمد عابديني
۱۱۱۸۸ ماشين هاي الكتريكي ۲ اميد شريعتي
۱۱۱۹۳ فيزيك پيش دانشگاهي سيدصدرالدين قوام نيا
۱۰۴۵۸
۱۱۳۴۱
ارزشيابي عملكرد دولت در اجراي پروژه هاي عمراني
اداره امور عمومي در اسلام
محمد محمدي
۱۱۴۵۱ طرح معماري ۱ الهام كريم زاده مطلق
۱۰۹۱۴ برنامه سازي كامپيوتر۱ سیدعبدالحمید اصفهانی
ساعت ۱۵ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۳۰۶ فارسي عمومي علي ماندگار
۱۰۵۱۰ آمار استنباطي رضا برادران
۱۰۷۴۹ اصول جراحي وجراحيهاي مقدماتي مصطفي رجب زاده
۱۰۸۹۷ مهندسي سيستمهاي تجارت الكترونيكي اسماعيل رضائي
۱۱۰۸۹ حسابداري شركتها ۱ محمدرضا غلامزاده
۱۱۰۹۶ آماروكاربرد آن در مديريت مالي جلال يوسفي
ساعت ۱۶ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۱۴۶ تشريح اسماء مقدم
۱۰۰۷۱ مكانيك محيط پيوسته۱(ME۲۰۰۴) عليرضا كرماني
۱۰۱۸۵ قوانين و مقررات پيمان محمد صادقي طبس
۱۰۲۰۷ طرح معماري ۱ حسنيه هروي
۱۰۲۰۸ طرح معماري ۲ فريد فروزانفر
۱۰۲۲۹ بهره برداري ونگهداري تاسيسات آب وفاضلاب مجيد عصري
۱۰۲۶۳ تحقيق در عمليات پيشرفته بهروز بصيرت
۱۰۳۱۲ مباني كامپيوترو برنامه نويسي محمدتقي گلداني
۱۰۳۴۶ نظريات تربيتي مكاتب فلسفي حميدرضا وردي
۱۰۳۹۰ تنيس روي ميز ۲ محمداسماعيل افضل پور
۱۰۴۱۰ نظريه هاي روان درماني مريم نصري
۱۰۴۲۴ فنون مصاحبه تشخيصي سيدعبدالمجيد بحرينيان
۱۰۴۳۷ آزمونهاي عيني فرافكن در روانشناسي باليني قاسم آهي
۱۰۵۰۰ فلسفه علم روانشناسي فرامرز روانجو
۱۰۵۰۳ آمادگي جسماني ۱ مهدي گلداني مقدم
۱۰۵۳۶ متون تخصصي به زبان انگليسي محمدحسين رخشاني
۱۰۵۳۷ فناوري اطلاعات در روانشناسي رضا خسروي
۱۰۵۵۵ آموزش از راه دور و کاربرد آن در آموزش وبهسازي منابع انساني هادي براتي
۱۰۵۶۷ روانشناسي تربيتي زهرا كياني نژاد
۱۰۶۱۳ حقوق جزاي اختصاصي (۲) جرايم عليه مصالح عمومي كشور محمديوسف ناصري فورگ
۱۰۶۳۵ اختلالات يادگيري (۲) معصومه كلانتري
۱۰۶۳۹ پيشگيري از جرم بهزاد جهاني
۱۰۶۵۱ خواص فيزيکي مواد غذايي نرگس رحيمي
۱۰۶۵۶ مقدمه علم حقوق سيدهادي موسوي
۱۰۶۷۲ روشهاي نوين ياددهي يادگيري وكاربرد آن دردوره ابتدايي غلامحسين دانشمند
۱۰۶۷۶ حقوق مدني ۲ (اموال ومالكيت ) محمدرضا اعراب شيباني
۱۰۶۹۴ سازمان ومديريت درآموزش وپرورش مجيدرضا خزاعي وفا
۱۰۷۰۷ اصول فقه ۱ حسن غوث
۱۰۸۶۰ داوري بين المللي رضا نخعي
۱۰۹۴۶ حقوق جزاي اختصاصي ۲ سيدحسن هاشمي
۱۰۹۵۹ حقوق سازمانهاي بين المللي يداله دهقان
۱۰۹۸۲ فيزيولوژي گياهان زراعتي تكميلي سيدغلامرضا موسوي
۱۱۰۲۳ آمارواحتمالات حسين صادقي گيو
۱۱۰۹۴ كارآفريني وپروژه سيدصدرالدين قوام نيا
۱۱۱۳۰ راهسازي محمد عابديني
۱۱۱۵۹ تكنولوژي وبازرسي جوش و كارگاه سيدمهدي نصراللهي
۱۱۱۷۸ تاسيسات الكتريكي وپروژه سياوش اسحقي
۱۱۲۲۱ بهره برداري از سيستم هاي قدرت مجيدرضا ناصح
۱۱۲۵۶ بررسي موارد خاص درحسابرسي احمد احمدي
۱۱۳۰۶ اختلال عملكرد جنسي نسرين شهميري
۱۱۳۲۳ آماروكاربردآن درمديريت (۲) جليل جراحي
۱۱۲۸۱
۱۱۰۵۸
حسابداري وحسابرسي دولتي
مباني حسابداري بخش عمومي
نرگس بيجاري
ساعت ۱۶:۳۰ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۶۶۹ آموزش تربيت بدني كاظم چراغ بيرجندي
ساعت ۱۷ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۵۶۹ اقتصاد كلان مهدي فاطمي
۱۰۷۷۴ رياضي مهندسي مجيد ابريشمي مقدم
۱۰۸۹۹ مباحث ويژه مهدي خزاعي پور
۱۰۹۰۳ الگوريتم هاي پيشرفته مرتضي نوفرستي
۱۰۹۱۷ طراحي وتجزيه وتحليل سيستمها كاظم نيك فرجام
۱۱۱۲۷ تحليل سازه ها ۱ محسن اميني
۱۱۰۵۱
۱۱۴۲۳
اصول تنظيم وكنترل بودجه دولتي
اصول تنظيم وكنترل بودجه دولتي
سيدابوالفضل ميري
ساعت ۱۸ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۰۰۱ بيوشيمي رضا زنگويي
۱۰۰۱۱ بارداري و زايمان ۱ - بارداري طبيعي فرزانه كريمي
۱۰۰۲۰ اصول روانپزشكي در مامايي مهين اسماعيلي درميان
۱۰۰۴۲ ديناميك حميد بهلولي
۱۰۰۸۵ سازماندهي واصلاح تشكيلات وروشها عادله دقتي
۱۰۱۰۴ مديريت توليد جلال يوسفي
۱۰۱۱۲ ساختمان ۱ هاشم جهانگير
۱۰۱۷۸ كاربرد كامپيوتر در مديريت پروژه بهروز بصيرت
۱۰۱۸۱ مديريت و مهندسي ارزش محمد صادقي طبس
۱۰۱۹۸ حكمت هنراسلامي احمد حيدري
۱۰۲۵۲ هيدرولوژي آبهاي سطحي و زيرزميني مهدي حسين آبادي
۱۰۲۷۰ مباني و اصول تعليم و تربيت فرامرز روانجو
۱۰۳۱۷ فوتبال ۳ محمداسماعيل افضل پور
۱۰۳۲۲ مباني بيوشيمي محمدتقي گلداني
۱۰۳۴۳ اصول وروشهاي آموزش وپرورش عقب ماندگان نسرين حجت زاده
۱۰۳۵۳ بدمينتون ۳ محبوبه اعتصامي
۱۰۳۵۸ روش تحقيق پيشرفته محمدحسن غني فر
۱۰۳۶۹ بررسي مسائل بهداشت رواني در ايران و جهان فاطمه خاكشورشانديز
۱۰۳۷۴ هوش و استعداد و سنجش آن قاسم آهي
۱۰۳۸۸ يادگيري و اجراي مهارتهاي حركتي علي ثقه الاسلامي
۱۰۴۳۱ روانشناسي پزشكي و نوروپسيكولوژي عليرضا اميراباديزاده
۱۰۴۳۶ گروه درماني مريم نصري
۱۰۴۵۰ تحليل آماري و كاربرد نرم افزارهاي آماري در ورزش جليل جراحي
۱۰۴۶۹ روش تحقيق، مقاله و رساله نويسي پيشرفته مهدي محمود زاده واشان
۱۰۵۰۱ مباني جامعه شناسي علي ماندگار
۱۰۵۰۲ مديريت منابع انساني پيشرفته محمد محمدي
۱۰۵۱۱ روش تحقيق، مقاله و رساله نويسي پيشرفته احمد احمدي
۱۰۵۲۱ روش تحقيق (كمي و كيفي) رضا برادران
۱۰۵۲۶ تئوري ها و پزوهشها در حسابداري مديريت حبيب الله نخعي
۱۰۵۳۸ تئوري حسابداري(۱) محمدرضا غلامزاده
۱۰۵۸۱ مديريت تنيدگي (استرس) زهرا كياني نژاد
۱۰۵۸۷ مشاوره شغلي و حرفه اي فاطمه حسيني شواكند
۱۰۶۱۲ نظارت وراهنمائي آموزشي معصومه كلانتري
۱۰۶۳۷ اجراي احكام مدني عباس داريوش
۱۰۶۴۳ متون حقوقي (۴) حقوق بين الملل يداله دهقان
۱۰۶۴۶ پديده هاي انتقال در صنايع غذايي مجيد علي آبادي
۱۰۶۵۸ حقوق تجارت (۱) طوبي صادقي
۱۰۷۰۲ تحليل محتواي كتابهاي درسي دوره ابتدايي ۱ غلامحسين دانشمند
۱۰۷۰۸ حقوق مدني ۳ (كليات قراردادها) ابراهيم تقي زاده
۱۰۷۲۳ آيين دادرسي مدني ۳ رضا نخعي
۱۰۷۳۲ سازمانهاي پولي ومالي محمدحسين رخشاني
۱۰۸۰۳ فقه استدلالي ۱ علي چهكندي نژاد
۱۰۹۶۲ حقوق سازمانهاي بين المللي محمد محسن حميدي
۱۱۰۲۵ اصول اصلاح نباتات حسين صادقي گيو
۱۱۱۶۸ سمينار و روش تحقيق حسين بهشتي نژاد
۱۱۱۷۴ ايمني در برق علي الياسي
۱۱۳۳۲ قوانين و مقررات محيط زيست و بهداشت محيط مجيد عصري
۱۱۳۳۶
۱۰۵۶۰
مديريت آموزش وبهسازي منابع انساني
طراحي برنامه هاي آموزش ضمن خدمت
هادي براتي
۱۱۴۲۲
۱۱۰۳۷
رياضيات پايه
رياضي كاربردي ۱
زهرا قاسم پور
۱۱۴۷۰ انگل شناسي وبيماريهاي انگلي دام مصطفي رجب زاده
۱۰۶۸۱ حقوق بشردراسلام اسماعیلی
ساعت ۱۹ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۱۰۰۱ فيزيولوژي بذر سيدغلامرضا موسوي
۱۱۱۷۶ آشنايي با مهندسي برق علي الياسي
ساعت ۲۰ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۰۸۴ فراگرد تنظيم وكنترل بودجه حسين موهبتي زهان
۱۰۱۰۹ بازاريابي بين المللي حسين حكيم پور
۱۰۲۲۷ آموزش بهداشت وارتقا سلامت مجيد عصري
۱۰۳۱۹ زبان تخصصي پيشرفته قطب الدين جان نثارمقدم
۱۰۳۶۳ روش تهيه وتنظيم مواد وبرنامه هاي درسي محمدحسن غني فر
۱۰۴۰۵ مديريت عمومي محبوبه اعتصامي
۱۰۴۳۲ مديريت امنيت در اماكن ورزشي ايمان صفايي
۱۰۴۸۷ سمينار در مسائل بازاريابي مهدي محمود زاده واشان
۱۰۵۱۹ تئوري هاي پيشرفته در حسابداري مالي حبيب الله نخعي
۱۰۷۱۵ آيين دادرسي مدني ۲ عباس داريوش
۱۰۸۰۲ جرم شناسي (جبراني) عليرضا عزيزي
۱۱۰۳۶ اصول علم اقتصاد ۲ مهدي فاطمي
۱۱۲۲۳ فيزيك ۲ (الكتريسيته ومغناطيس) محمود شاهي
۱۰۰۲۲ بيماريهاي كودكان بقراطی
ساعت ۲۱ ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - چهارشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۳۴۸ كاربرد رايانه درتربيت بدني محمدتقي گلداني
۱۰۲۲۴ بهداشت مسكن و اماكن عمومي مجيد عصري
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
ساعت ۷ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۱۱۳۸ سازه هاي فولادي ۱ محسن اميني
۱۱۱۳۹ سازه هاي بتن آرمه ۲ سيدمهدي نصراللهي
۱۱۱۶۲ ديناميك سازه (CE۴۱۰۰) حسين بهشتي نژاد
۱۱۱۶۶ طراحي روسازي بتني (CE۴۵۶۳) محمد عابديني
ساعت ۸ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۰۲۱ بارداري و زايمان۲-زايمان طبيعي، ايمن و فيزيولوژيك و روشهاي كاهش درد زايمان سمانه ثابت بيرجندي
۱۰۰۳۰ تاسيسات مكانيكي و الكتريكي حميد بهلولي
۱۰۱۰۱ مديريت مالي جلال يوسفي
۱۰۱۱۵ حقوق بازرگاني(تطبيقي اسلامي) علي ارغواني
۱۰۱۵۶ اصول اپيدميولوژي ومبارزه بابيماري هاي شايع در ايران شهين طاقي
۱۰۱۸۳ سيستم هاي ساختماني و روش هاي اجرا رضا ميرزايي
۱۰۲۰۶ سير انديشه هاي معماري حسنيه هروي
۱۰۲۵۰ اصول مديريت خدمات بهداشتي محمد حداد
۱۰۳۱۸ شنا ۳ راضيه تابع
۱۰۳۲۰ روانشناسي تربيتي (جبراني) تكتم سادات جعفرطباطبايي
۱۰۳۲۸ روانشناسي يادگيري(جبراني) سمانه سادات جعفرطباطبايي
۱۰۳۳۰ انسان شناسي در اسلام قاسم آهي
۱۰۳۵۷ بسكتبال ۲ علي ثقه الاسلامي
۱۰۳۷۰ علم النفس و مقايسه آن با روانشناسي جديد حميدرضا وردي
۱۰۴۰۲ نظريه ها و پژوهشهاي معاصر در روان درماني مريم نصري
۱۰۴۱۴ آمار استنباطي و روش تحقيق پيشرفته فاطمه شهابي زاده
۱۰۴۲۰ روانشناسي فيزيولوژيك و نوروپسيكولوژي عليرضا اميراباديزاده
۱۰۴۶۶ زبان تخصصي پيشرفته حسين حكيم پور
۱۰۴۹۴ روش تحقيق، مقاله و رساله نويسي پيشرفته محمد محمدي
۱۰۴۹۵ اخلاق حرفه اي در تعليم وتربيت فرامرز روانجو
۱۰۴۹۹ آمادگي جسماني ۱ محبوبه اعتصامي
۱۰۵۹۰ مباني زيبا شناسي هنر اسلامي علي ماندگار
۱۰۵۹۱ توانبخشي افراد با نيازهاي خاص نسرين حجت زاده
۱۰۸۵۰
۱۰۷۱۳
۱۰۸۵۲
حقوق مالكيت معنوي
متون حقوقي۱ - حقوق خصوصي
حقوق تجارت
طوبي صادقي
۱۰۸۵۸ حقوق دريائي ابراهيم تقي زاده
۱۰۹۵۴ نظريه زبانهاوماشينها حسنيه ذوالفقاري
۱۱۱۸۵ بررسي سيستمهاي قدرت ۲ علي الياسي
۱۱۱۹۱ سيستمهاي كنترل چند متغيره فرهاد اسماعيلي
۱۱۴۱۸
۱۱۰۷۳
زبان خارجه ۴
زبان تخصصي ۲
محمدحسين رخشاني
ساعت ۹ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۴۲۱ سمينار در مديريت اماكن و تاسيسات ورزشي ايمان صفايي
۱۰۴۴۹ مديريت رفتار سازماني كاظم چراغ بيرجندي
۱۰۹۰۶ يادگيري ماشين حميدرضا غفاري
ساعت ۱۰ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۴۴۴ آشنايي با سازمان هاي بين المللي در ورزش كاظم چراغ بيرجندي
۱۰۴۴۶ نظريه هاي سازمان و مديريت ايمان صفايي
۱۰۰۱۲ زبان انگليسي تخصصي سمانه ثابت بيرجندي
۱۰۰۷۵ اخلاق و احكام كسب و كار حسن غوث
۱۰۱۰۸ مباني بانكداري و مديريت بانك علي ارغواني
۱۰۱۱۸ هيدروليك وپنوماتيك عليرضا كرماني
۱۰۱۵۰ انتقال حرارت ۱ حسين فراهت
۱۰۱۶۷ روانشناسي فردي و اجتماعي محمدمهدي خزاعي
۱۰۱۹۲ فيزيك عمومي سيدصدرالدين قوام نيا
۱۰۲۰۰ روش تحقيق در معماري مجيد علي آبادي
۱۰۲۰۷ طرح معماري ۱ حسنيه هروي
۱۰۲۰۸ طرح معماري ۲ فريد فروزانفر
۱۰۲۲۶ اصول روش تحقيق محمد حداد
۱۰۲۶۸ سير تحول تعليم و تربيت در ايران قبل و بعد از اسلام فرامرز روانجو
۱۰۲۷۳ مديريت تبليغات و برند حسين حكيم پور
۱۰۳۳۸ شنا ۴ راضيه تابع
۱۰۳۸۰ هندبال ۳ محبوبه اعتصامي
۱۰۴۹۷ زبان تخصصي پيشرفته محمد محمدي
۱۰۵۸۴ آشنايي با فرهنگ و ادبيات ايران علي ماندگار
۱۰۶۸۳ حقوق تجارت ۲ (شركتها) رضا نخعي
۱۰۷۶۹ قواعد فقه علي چهكندي نژاد
۱۰۸۰۶ حقوق جزاي اختصاصي ۱ محمدعلي طاهري بجد
۱۰۸۱۵ حقوق مدني ابراهيم تقي زاده
۱۰۹۰۵ رايانش گريد و خوشه اي حميد سعادت فر
۱۱۰۶۸ مديريت سرمايه گذاري محمدحسين رخشاني
۱۱۱۳۶ سازه هاي بتن آرمه ۱ محسن اميني
۱۱۱۶۳ محاسبات نرم (CE۴۰۰۱) حسين بهشتي نژاد
۱۱۱۶۵ تكنولوژي و مواد روسازي (CE۴۵۵۱) محمد عابديني
۱۱۱۸۲ مدارهاي مخابراتي محمود شاهي
۱۱۱۹۰ ماشين هاي الكتريكي۳ اميد شريعتي
۱۱۲۲۸ پردازش سيگنالهاي بيولوژيكي فرهاد اسماعيلي
۱۱۳۳۴ اصول طراحي كامپايلر حسنيه ذوالفقاري
ساعت ۱۱ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۴۴۸ اصول و مباني مديريت كاظم چراغ بيرجندي
۱۰۴۵۲ مديريت طراحي و نگهداري اماكن و تجهيزات ورزشي ايمان صفايي
ساعت ۱۲ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۰۰۸ اصول اپيدميولوژي ومبارزه بابيماريها(بهداشت۲) سمانه ثابت بيرجندي
۱۰۰۷۰ شكل دادن فلزات(ME۲۳۲۰) حميد بهلولي
۱۰۱۰۳ توسعه اقتصادي و برنامه ريزي كوروش روستا
۱۰۱۲۱ اخلاق حرفه اي در مديريت با رويكرد اسلامي علي ارغواني
۱۰۲۲۳ اقتصاد مهندسي علي نقي زاده
۱۰۳۸۷ روانشناسي تربيتي جبراني تكتم سادات جعفرطباطبايي
۱۰۴۱۱ نوروسايكالوجي پيشرفته در روانشناسي باليني سيد مرتضي جعفرزاده فدكي
۱۰۴۲۸ كلياتي در مورد درمانهاي فيزيكي و داروئي در بيماريهاي تخصصي جليل رضا مودي
۱۰۳۷۱
۱۰۴۶۵
متون روانشناسي به زبانهاي خارجي
متون تخصصي
نسرين حجت زاده
۱۰۴۷۱ مباني و تحليل آماري جليل جراحي
۱۰۶۹۷ روانشناسي زبان (باتاكيد برآموزش زبان فارسي) فرامرز روانجو
۱۰۷۹۴ روش تحقيق، مقاله و رساله نويسي پيشرفته ابراهيم تقي زاده
۱۰۸۵۶ حقوق بين الملل خصوصي(تعارض قوانين) سيدمهدي اصغري
۱۱۱۷۲ آزمايشگاه بررسي سيستمهاي قدرت مجيدرضا ناصح
۱۱۱۹۸ طراحي كامپيوتري سيستم هاي ديجيتال سياوش اسحقي
۱۱۲۰۲
۱۱۲۲۵
اصول كنترل مدرن
كنترل مقاوم
هادي چهكندي نژاد
۱۱۲۲۹ شناسايي الگو فرهاد اسماعيلي
۱۱۴۸۳ مباني و اصول برنامه ريزي درسي غلامحسين دانشمند
۱۰۴۵۱ زبان تخصصي كاظم چراغ بيرجندي
۱۰۴۵۴ مديريت مالي و اداري در ورزش ايمان صفايي
۱۱۱۵۵ خرابي ها و دوام بتن علی زحمتکش
۱۰۳۰۹ روانشناسي تجربي فاطمه خاكشورشانديز
ساعت ۱۳ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۸۳۰ سمينار محمديوسف ناصري فورگ
ساعت ۱۴ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۰۲۴ مقاومت مصالح حسين فراهت
۱۱۱۵۸ مقاومت مصالح ۱ سيدمهدي نصراللهي
۱۰۲۱۸ انتقال توزيع آب مجيد عصري
۱۰۰۹۶ روستا ۲ فرزانه كياستي مقدم
۱۰۰۹۷ مديريت در منابع اسلامي(قرآن،نهج البلاغه و روايات) علي فرخنده
۱۰۲۷۲ جامعه شناسي آموزش و پرورش معصومه كلانتري
۱۰۳۱۳ دو و ميداني ۳ محبوبه اعتصامي
۱۰۴۰۰ نظريه ها وپژوهشهاي معاصر در مورد تحول شخصيت وارتباط آن با آسيب شناسي رواني سيدعبدالمجيد بحرينيان
۱۰۴۹۸ تحليل آماري جليل جراحي
۱۰۵۱۷ سمينار بهره وري در بخش دولتي محمد محمدي
۱۰۵۶۳ زبان تخصصي كوروش روستا
۱۰۵۷۶ نماد و نشانه شناسي هنر مريم صائب
۱۰۷۹۹ زبان تخصصي پيشرفته ابراهيم تقي زاده
۱۰۸۳۵ سمينار (كارگاه آموزشي) عليرضا عزيزي
۱۰۸۵۹ روش تحقيق موسي شهودي
۱۰۹۰۴ سيستم هاي عامل پيشرفته مصطفي سبزه كار
۱۰۹۱۳ مباحث ويژه در نرم افزار ۳ حميد سعادت فر
۱۰۹۸۶ اقتصاد كلان فرهود گل محمدي
۱۰۹۹۰ آمار اجتماعي رضا برادران
۱۱۰۳۲ اقتصاد ۱ (خرد) فاطمه زهرا يزدان پناه
۱۱۱۰۸ برنامه نويسي مبتني بر وب صادق زينلي
۱۱۲۱۸ فيزيك ۱ سيدصدرالدين قوام نيا
۱۱۲۲۷ منابع تغذيه سياوش اسحقي
۱۱۱۴۹ مهندسي آب وفاضلاب وپروژه سیدحمید شهابی فر
۱۰۳۰۹ روانشناسي تجربي فاطمه خاكشورشانديز
ساعت ۱۵ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۶۴۱ خواص شيميايي و عملكردي مواد غذايي نرگس رحيمي
۱۱۰۵۷ مالي (۲) محمدحسين رخشاني
ساعت ۱۶ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۰۹۴ درك وبيان محيط الهام كريم زاده مطلق
۱۰۰۹۸ شيوه هاي رهبري و مديريت امام علي(ع) علي فرخنده
۱۰۱۲۶ مكانيك كاربردي حميد بهلولي
۱۰۳۳۲ روانشناسي يادگيري سمانه سادات جعفرطباطبايي
۱۰۳۳۴ دو و ميداني ۴ محبوبه اعتصامي
۱۰۳۴۹ ژيمناستيك ۳ سيدمصطفي سيادت
۱۰۳۶۵ انگيزش وهيجان(جبراني) فاطمه حسيني شواكند
۱۰۳۷۲ سيستم هاي اطلاع رساني پزشكي رضا خسروي
۱۰۴۲۲ روانشناسي باليني مريم نصري
۱۰۴۳۳ آسيب شناسي رواني كودك و نوجوان فاطمه خاكشورشانديز
۱۰۴۳۴ مقدمات روش تحقيق سيدصدرالدين قوام نيا
۱۰۵۰۵ رفتار سازماني پيشرفته حميد رضايي فر
۱۰۵۳۲ مباني فلسفي تئوريهاي مديريت دولتي محمد محمدي
۱۰۵۷۹ آراي متفكران در باب هنر ۲ مريم صائب
۱۰۵۸۶ زبان تخصصي قطب الدين جان نثارمقدم
۱۰۶۴۴ حقوق جزاي اختصاصي (۳)جرايم عليه تماميت جسماني اشخاص محمدعلي طاهري بجد
۱۰۷۰۱ طراحي ومطالعه مسائل يادگيري وآموزش معصومه كلانتري
۱۰۶۱۸
۱۰۷۲۵
متون فقه ۳
متون فقه (۳) حقوق عمومي و بين الملل
حسن غوث
۱۰۸۱۶ حقوق بين الملل خصوصي سيدمهدي اصغري
۱۰۸۱۸ حقوق مدني پيشرفته (۲) ابراهيم تقي زاده
۱۰۸۲۶ پليس علمي وكشف علمي جرائم يداله دهقان
۱۰۸۳۴
۱۰۸۳۷
اجراي احكام و اسناد
حقوق اسناد الكترونيك
عبدالعظيم خروشي
۱۰۸۵۷ حقوق تجارت طوبي صادقي
۱۰۸۹۶ هوش تجاري حسين حكيم پور
۱۰۹۶۴ طراحي صفحات وب صادق زينلي
۱۰۹۸۸ اقتصاد خرد فرهود گل محمدي
۱۰۹۸۹ مديريت درترويج وآموزش كشاورزي كوروش روستا
۱۱۲۰۳
۱۱۲۰۸
آزمايشگاه مدارهاي منطقي
آز سيستم هاي ديجيتال ۲
مليكا قاسمي
۱۱۲۲۰ تئوري جامع ماشين هاي الكتريكي اميد شريعتي
۱۱۴۷۹
۱۰۲۷۴
آموزش و پرورش پيش دبستاني، دبستان و متوسطه در ايران
روانشناسي عمومي
زهرا كياني نژاد
۱۱۵۳۶ اصول بهداشت وكمكهاي اوليه مجيد عصري
ساعت ۱۷ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۰۶۹ روش اجزاء محدود۱(ME۲۰۰۶) حسين فراهت
۱۰۵۶۶ اقتصاد خرد عاليه حسيني
۱۱۰۴۱ ماليه عمومي و خط مشي مالي دولتها فاطمه زهرا يزدان پناه
۱۱۰۹۷ مباني سازمان و مديريت جلال يوسفي
۱۱۱۶۴ رياضيات عالي مهندسي (CE۴۰۰۰) سيد محمدعلي فرزانه
۱۱۱۲۱ بناهاي آبي سیدحمید شهابی فر
ساعت ۱۸ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۰۲۸ داروشناسي ۲ رضا زنگويي
۱۰۲۳۲ كاربرد موتور تلمبه ها در تاسيسات آب و فاضلاب مجيد عصري
۱۰۴۰۸ روش تحقيق، مقاله و رساله نويسي پيشرفته محمدحسن غني فر
۱۰۴۱۲ گروه درماني و خانواده درماني شهرام وزيري
۱۰۴۹۰ بازاريابي بين المللي پيشرفته حسين حكيم پور
۱۰۵۷۴ نقد هنري مريم صائب
۱۰۶۴۸ حقوق جزاي اختصاصي(۴) جرايم عليه شخصيت معنوي اشخاص محمدعلي طاهري بجد
۱۰۶۴۹ روش تحقيق عطاءاله اژدري
۱۰۷۱۶ اصول فقه ۲ حسن غوث
۱۰۸۰۹ سياست جنائي عليرضا عزيزي
۱۰۸۱۷ مسئوليت مدني تطبيقي طوبي صادقي
۱۰۸۴۰
۱۰۸۴۲
كاداستر در نظام اطلاعاتي ثبت
تحليل آراء ثبتي و قضائي
رضا نخعي
۱۰۸۴۹ متون حقوقي تخصصي به زبان خارجي عبدالعظيم خروشي
۱۰۸۶۲ قواعد فقه علي چهكندي نژاد
۱۰۹۱۲ مباحث ويژه در نرم افزار ۲ حميدرضا غفاري
۱۰۹۹۱ روش تحقيق، مقاله و رساله نويسي پيشرفته كوروش روستا
۱۰۹۹۷ مدل ها و روش هاي ارزشيابي در ترويج فرهود گل محمدي
۱۱۰۶۶ زبان تخصصي ۱ محمدحسين رخشاني
۱۱۱۸۴ حفاظت ورله علي الياسي
۱۱۴۸۰ تعليم وتربيت اسلامي فرامرز روانجو
۱۱۱۱۹ ايمني كارگاه ابراهیم میرزایی
ساعت ۲۰ ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - پنجشنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۳۲۳ اصول ومباني تربيت بدني سيدمهدي اميرابادي زاده
۱۰۴۱۷ نظارت و ارزشيابي در مديريت تربيت بدني محبوبه اعتصامي
۱۰۴۲۳ روانشناسي رشد با تاكيد بركودكان استثنايي محمدحسن غني فر
۱۰۵۹۳ مطالعات تطبيقي هنر ۲ احمد حيدري
۱۱۱۸۷ عايقها و فشار قوي علي الياسي
۱۱۲۰۱ الكترونيك ۲ سياوش اسحقي
جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹
ساعت ۸ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - جمعه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۳۹۸ آسيب شناسي رواني پيشرفته سيدعبدالمجيد بحرينيان
۱۰۴۱۳ كاربرد روشهاي شناختي-رفتاري در روانشناسي باليني شهرام وزيري
۱۰۴۱۵ روانشناسي شخصيت قاسم آهي
۱۰۵۰۷ فلسفه علم و روش شناسي تحقيق (تئوري و عملي) نورمحمد يعقوبي
۱۰۵۷۱ اقتصاد سنجي مهدي فاطمي
۱۰۷۵۹ قواعد فقه ۱ علي چهكندي نژاد
۱۰۹۹۲ زبان تخصصي پيشرفته فرهود گل محمدي
۱۰۹۹۴ اقتصاد ترويج كشاورزي پايدار كوروش روستا
ساعت ۹ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - جمعه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۹۱۳ متون حقوقي به زبان خارجي-(آزمون آنلاين) ابراهیم تقی زاده
ساعت ۱۰ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - جمعه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۱۱۶ بازرگاني بين الملل منيره صالح نيا
۱۰۷۷۰ قوانين وحقوق تجارت دراسلام (فقه۲) علي چهكندي نژاد
۱۰۹۹۳ جامعه شناسي (توسعه روستائي عشايري) فرهود گل محمدي
۱۰۹۹۵ روش تحقيق پيشرفته در ترويج و آموزش كشاورزي پايدار كوروش روستا
۱۰۸۸۶ حقوق مدني پيشرفته ۲-(آزمون آنلاين) ابراهیم تقی زاده
ساعت ۱۲ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - جمعه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۳۳۵ مباني نظري و كاربرد آزمونهاي رواني ۱ قاسم آهي
۱۰۹۹۶ روش هاي مشاركتي براي برنامه ريزي كوروش روستا
۱۱۲۴۱ سيستم هاي ديجيتال (۱) سياوش اسحقي
ساعت ۱۴ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - جمعه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۱۲۰۴ الكترونيك ۳ سياوش اسحقي
۱۱۲۰۵ طراحي خطوط انتقال انرژي وپروژه علي الياسي
ساعت ۱۶ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - جمعه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۳۷۵ انسان كامل در مكاتب مختلف قاسم آهي
۱۰۵۴۴ سمينار طراحي ساختارهاي پيچيده زهرا رجائي
۱۱۲۱۱ آز الكترونيك سياوش اسحقي
ساعت ۱۷ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - جمعه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۵۷۲ موضوعات انتخابي در اقتصاد اسلام حسن غوث
۱۰۵۷۳ اقتصاد توليد كشاورزي عاليه حسيني
ساعت ۱۸ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - جمعه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۰۵۴۵ تحليل مسائل برنامه ريزي نيروي انساني حميد رضايي فر
۱۱۲۰۰ اصول سرپرستي سيدابوالفضل ميري
ساعت ۲۰ ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - جمعه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۱۲۴۶
۱۱۲۴۵
آزمايشگاه ماشينهاي الكتريكي ۲
آز ماشين هاي الكتريكي۱
علي الياسي
شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹
ساعت ۱۶ ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - شنبه
مشخصه نام درس نام استاد لینک
۱۱۴۲۷ سمينار-(آزمون آنلاين) ابراهیم تقی زاده
کلاسها تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ بارگذاری شده است.
نرافزار موبایل اعلام کلاسهای غیر حضوری
اطلاعيه - آموزش غیر حضوری ۱۳۹۹/۰۷/۰۱  - ۱۴:۰۶ بازديد : ۳۱۵
مشاهده متن كامل
اطلاعیه مهم : دریافت کد کاربری و رمز عبور ویژه دانشجویان
اطلاعيه - آموزش غیر حضوری ۱۳۹۹/۰۱/۲۳  - ۱۰:۱۷ بازديد : ۸۶۹۳
دانشجویان محترم از طریق پورتال دانشجویان نسبت به دریافت کد کاربری و رمز عبور جهت ورود به کلاس آنلاین اقدام نموده و از این پس از ورود به کلاس به صورت میهمان (Guest) خودداری نمایند.
مشاهده متن كامل
ویدیوی آموزشی ۱ - کلاس آنلاین
دانلود - آموزش غیر حضوری ۱۳۹۸/۱۲/۱۹  - ۱۰:۴۵ بازديد : ۶۵۶۴
مشاهده متن كامل
نحوه ورود به کلاس آنلاین - ویژه اساتید و دانشجویان
اطلاعيه - آموزش غیر حضوری ۱۳۹۸/۱۲/۱۸  - ۱۸:۳۱ بازديد : ۱۰۲۸۰
قبل از مطالعه اطلاعیه ، الزامات سخت افزاری و نرم افزاری تامین شود.
مشاهده متن كامل
الزامات نرم افزاری وسخت افزاری جهت شرکت درکلاس مجازی
اطلاعيه - آموزش غیر حضوری ۱۳۹۸/۱۲/۱۶  - ۱۹:۳۵ بازديد : ۱۰۸۴۱
الزامات نرم افزاری و سخت افزاری جهت شرکت در کلاس مجازی : اینترنت با سرعت مناسب ، کام‍پیوتر مجهز به میکروفون و وب کم و ...
مشاهده متن كامل

امام حسين(ع):

إنَّ أجوَدَ النّاسِ مَن أعطى مَن لا يَرجوهُ، وَإنَّ أعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ، وَإنَّ أفضَلَ النّاسِ مَن وَصَلَ مَن قَطَعَهُ .

بخشنده‌ترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او اميدى نمی‌برد، عطا می‌كند و باگذشت‌ترينِ مردم كسى است كه هنگام قدرتش درمی‌گذرد و برترينِ مردم كسى است كه به آن كه از او گسسته، می‌پيوندد.

نثر الدرّ: ۱ / ۳۳۴

مرواريد درخشان، ص۳۰

اوقات شرعي به افق بيرجند

سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹

۱۱ صفر ۱۴۴۲ قمري

۲۹ سپتامبر ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۵
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۳
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۰
اذان مغرب ۱۷ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۳
انتخاب شهر