با صدور پیامی سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی روز پاسدار و جانباز را تبریک گفت

مهندس حیدری با صدور پیامی، میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار و ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس احمد حیدری سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی به مناسبت روز پاسدار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سرافراز سپاه اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، روز پاسدار را به پاسداران امنیت کشور تبریک گفت.

در بخشی از پیام مهندس حیدری آمده است: شعبان ماه اعیاد الهی و میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع) و ولادت فرخنده حضرت ابوالفضل العباس(س)، مطلعی بر این ماه پرشور است که پیامبر عظیم الشأن اسلام آن را ماه خود معرفی کرد و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به میمنت و فرخندگی، این دو روز را به نام پاسداران و جانبازان نام‌گذاری کرد. اگر امروز سایه امنیت بر سر ایران است و بر قلل رفیع علمی دنیا قرار داریم، به یمن جانفشانی شهدای انقلاب، دفاع مقدس، هسته ای، مدافع حرم، مدافع امنیت و شهدای مدافع سلامت است و سبزپوشان و حافظان امنیت کشور این روزها در کنار سفیدپوشانِ کادر درمانی، برای مبارزه با بیماری کرونا به میدان آمده اند. پاسداران انقلاب اسلامی با الگوبرداری از فرهنگ عاشورا، سندی زنده از ترجمان ایثارگری و جانفشانی در راه حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و به تعبیر مقام معظم رهبری شهیدان زنده ای هستند که در دفاع از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی می کنند و تأمین آسایش و امنیت پایدار را برای جامعه به ارمغان می آورند. دانشگاه آزاد اسلامی نیز با بهره گیری از نخبگان و پژوهشگران خود می کوشد تا علاوه بر ایفای مسئولیت های اجتماعی و برقراری عدالت آموزشی، در کنار رشادت‌های پاسداران انقلاب اسلامی برای دفاع از این مرز و بوم؛ به رشد، بالندگی و ارتقای توان علمی کشور کمک کند تا کشور در بسیاری از فناوری ها و علوم بنیادین خودکفا شود و با تربیت کارآفرینان موفق جهشی در تولید محصولات داخلی صورت گیرد. اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت پیشوا و سرور آزادگان جهان و آموزگار حریت و آزادگی، حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار و فرخنده ولادت علمدار بزرگ عرصه ایثار و حماسه دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز را به تمامی پاسداران و جانبازان پرافتخار تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیق همگان را در پیمودن و تداوم راه شهدای والامقام، در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ زمان : ۲۳:۵۹ كاربر : pr بازديد : ۴۳۴

حضرت اميرالمومنين،علي(ع):

و قَدَّرَ الأرزاقَ فَكَثَّرَها و قَلَّلَها و قَسَّمَها على الضِّيقِ و السَّعَةِ، فَعَدَلَ فيها لِيَبتَلِيَ مَن أرادَ، بِمَيسورِها و مَعسورِها و لِيَختَبِرَ بذلكَ الشُّكرَ و الصَّبرَ مِن غَنِيِّها و فَقيرِها .

روزى‌ها را مقدّر فرمود و آن گاه، آنها را زياد و كم و به تنگى و فراخى عادلانه تقسيم كرد، تا هر كه را بخواهد به وسعت روزى و يا تنگى آن بيازمايد و از اين طريق سپاسگزارى و شكيبايى توانگر و تهيدست را به آزمايش گذارد.

نهج البلاغة : خطبه ۹۱

اوقات شرعي به افق بيرجند

سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

۱۴ جمادی الثانیة ۱۴۴۳ قمري

۱۸ ژانويه ۲۰۲۲ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۵
اذان ظهر ۱۱ : ۴۳
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۲
اذان مغرب ۱۷ : ۱۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۱
انتخاب شهر