تاکید مسئو لان دانشگاه آزاداسلامی استان بر لزوم تبیین ابعاد شخصیتی شهید دکتر چمران

تاکید مسئو لان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی بر لزوم تبیین ابعاد شخصیتی شهید دکتر چمران برای دانشجویان و نسل جوان

/ مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی با اشاره به خصلت ها و ویژگی های ارزشمند شهید دکترچمران بر لزوم تبیین ابعاد شخصیتی آن شهید والامقام برای دانشجویان تا کید کردند .

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن گرامی داشت یاد و خاطر دانشمند انقلابی شهید دکتر چمران و سردار مقاومت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و روز بسیج اساتید، گفت :تفکر بسیجی مایه برکت وپویایی دانشگاه می شود . دکتر هاشمی افزود :سالگرد شهادت دکتر چمران در حقیقت مناسبت ارزشمندی برای ترویج و تعمیق فرهنگ و تفکر بسیجی در میان دانشگاهیان عزیزاست . وی افزود:چون شهید عزیزدکتر چمران دارای صفات و ویژگی های ارزشمند و متعالی بود ضرورت دارد که دربرنامه های مختلف متعددو فرهنگی دانشگاهی این ویژگی ها برای نسل جوان دانشجو که آینده سازان کشورعزیز مان هستند تبیین نماییم .

دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی و رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز ابعاد شخصیتی و مجاهداتهای خالصانه شهید چمران را بسیار ارزشمند و درس آموزنده بر شمرد و گفت باید تلاش کنیم این نخبگان مومن انقلابی که خالصانه درراه اعتلای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده اند هر چه بهترو بیشتر برای جوانان عزیز دانشجو معرفی نماییم.

حجت الا سلام والمسلمین محمد حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز با اشاره به اینکه شهید دکتر چمران الگویی ارزشمند برای جامعه ی دانشگاهی است گفت:شهید چمران دانشمندی مخلص ، مومن، انقلابی و استادی در تراز انقلاب اسلامی بود که با قلبی پاک وایمانی استوار توانست به الگویی شایسته برای مجاهدان و پیشتازان مبارزه با نظام سلطه و استکبار جهانی تبدیل شود و لذا نکو داشت نام و یاد و تبیین اهداف و اندیشه های والای او یک وظیفه خطیر برای دانشگاهیان است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ زمان : ۲۱:۴۳ كاربر : pr بازديد : ۵۸۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ زمان ويرايش : ۱۲:۱۸ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱

۲۵ شوال ۱۴۴۳ قمري

۲۷ مي ۲۰۲۲ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۸
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۳
اذان مغرب ۱۹ : ۵۳
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر