امضای تفاهم‌نامه عملکردی میان مرکز بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی با ۷ استان
امضای تفاهم‌نامه عملکردی میان مرکز بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی با ۷ استان در مراسمی تفاهم نامه عملکردی فی مابین استان‌های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، سمنان، سیستان و بلوچستان، قم، گلستان و هرمزگان با مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی به امضاء رسید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تفاهم‌نامه عملکردی فی مابین استان‌های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، سمنان، سیستان و بلوچستان، قم،گلستان و هرمزگان با مرکز نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی به امضاء رسید.

در این مراسم، دکتر عنایت الله ملکی تبار رئیس مرکز نظارت، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت امام حسین (ع) تفاهم نامه عملکردی را محصول جمع بندی جلسات خبرگی و تدوین شاخص ها دانست و از نظام مند کردن واحدها و استان ها به عنوان هدف بعدی این تفاهم نامه یاد کرد. وی در ادامه، تفاهم نامه را موتور شتاب دهنده فعالیت های موثر و مثبت در سطح کلان دانشگاه دانست و ابراز امیدواری کرد نتایج حاصله منجر به رشد و بالندگی شود. دکتر بیژن رنجبر مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز با گرامی‌داشت ماه محرم و عرض تسلیت به همین مناسبت، این تفاهم نامه را اقدامی خوب و ارزشمند دانست و گفت: ارزیابی در شئونات مختلف دانشگاه مهم بوده و می تواند از هدررفت سرمایه ها جلوگیری و مبیّن نقشه راه و مسیر ارتقاء باشد. وی در ادامه ضمن ابراز خوشبینی به نتایج این تفاهم نامه ها از روسای استان‌ها خواست در جهت شاخص ها و محورهایی که با تلاش مضاعف همکاران ساعی، ارزشی و تیزبین مرکز نظارت به دست آمده حداکثر توان خود را بکار گیرند.

در ادامه دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی با عرض تسلیت به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی از تلاش همکاران مجموعه نظارت، به ویژه همکاران نظارت منطقه هشت تشکر و بر نقش این تفاهم نامه در بر طرف شدن نقاط ضعف و ارتقای واحدها تاکید و اظهار امیدواری کرد با عملیاتی شدن این تفاهم نامه، شاهد رسیدن به اهداف عالیه دانشگاه باشیم.

دکترطاهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی هم در این مراسم فرارسیدن ایام سوگواری اباعبداالله الحسین علیه السلام را تسلیت و بر اجرای کامل تفاهم نامه از سوی مجموعه آن استان تاکید کرد. عبدالله خالصی دوست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان نیز با تسلیت این ایام، از تلاش دست اندرکاران تدوین تفاهم نامه عملکردی تشکر کرد و در ادامه از توجه مرکز نظارت به داشتن برنامه ریزی مدون و دقیق ابراز خرسندی کرد و پیشنهاد پایش دوره ای را در سطح واحد و استان در دوره های شش ماهه را ارائه داد. دکتر سلطانعلی میر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان هم ضمن آرزوی قبولی عزاداری های محرم الحرام و گرامیداشت هفته دولت، یاد شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت. وی در ادامه تفاهم عملکردی را به عنوان نقشه راه یک ساله واحدهای استان بر شمرد و از پیش بینی متناسب با اقتضائات جدید در این استان خبر داد. دکتر سیف الله فضل اللهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم هم ایام شهادت امام حسین (ع) را تسلیت و از اجرایی شدن تفاهم نامه عملکردی مرکز نظارت ابراز خرسندی کرد و بر شناخت نقاط قوت و ضعف و همچنین اجرایی شدن صد در صدی محورها و شاخص های مندرج در این تفاهم نامه در پایان سال ابراز خوشبینی کرد. دکتر سید علی طاهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان نیز این ایام را تسلیت گفت و از نگاه خوب مدیران این استان به تفاهم نامه خبر داد و نسبت به اجرای کامل این تفاهم نامه ابراز امیدواری کرد. در ادامه، احسان کامرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان هم پس از عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، از تدوین تفاهم نامه عملکردی تشکر کرد و پیشنهاد رصد گام به گام این تفاهم نامه در بازه زمانی 4 ماهه را مطرح کرد. او در ادامه گزارشی از وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان ارائه داد. پیش از امضای تفاهم نامه، محمد محمدی قائم مقام مرکز نیز ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام، گزارشی از نحوه تدوین تفاهم نامه ارزیابی عملکرد ارائه و از نقش یکایک واحد های استان در برآورده شدن اهداف مندرج در این تفاهم یاد کرد و از الزام مدیران ارزیابی مناطق ده گانه با رویکرد کمک به حل مسئاله خبر داد. در انتهای این مراسم، تفاهم نامه عملکردی 7 استان به امضاء رسید.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ زمان : ۱۱:۱۱ كاربر : pr بازديد : ۶۰۸
اوقات شرعي به افق بيرجند

سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

۱۹ ربیع الاول ۱۴۴۳ قمري

۲۶ اكتبر ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۶
اذان ظهر ۱۱ : ۱۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۴۸
اذان مغرب ۱۷ : ۰۶
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۶
انتخاب شهر